9 įdomūs faktai apie vibratorius

 
Vibratorius – elektrinis prietaisas, mylimas įvairių moterų (ir vyrų) visame pasaulyje, o vibratorių populiarumas tik kyla, kai daugiau žmonių sužino apie jų galia suteikti malonumą. Štai 9 įdomūs ir dar negirdėti faktai, kurie gali jus nustebinti, apie šį kartais kontroversišką, tačiau ypač populiarų produktą.

1. Vibratorių naudotojai pasižymi geresne ginekologine sveikata

Pasirodo, moterys, kurios rodo meilę savo vaginai, naudodamos vibratorius, labiau rūpinasi savo ginekologine sveikata. Buvo atlikti du tyrimai Indianos universitete, kurie parodė, kad moterys, kurios naudoja vibratorius, dažniau lankosi pas ginekologą ir yra sveikesnės.

2. 2019 metais pasaulinė vibratorių rinka buvo įvertinta 6,42 milijonais dolerių

Vibratorių verslas ne juokas. Sekso žaisliukų pardavimai didėjo net krizės metu: žmonės tikrai nenori atsisakyti malonumo! Be to, kas dar gali priversti pasijusti gerai sunkiu laiku, jei ne vibratorius? Juk jaučiant malonumą išsiskiria endorfinai ir seratoninas, o kortizolio lygis sumažėja. Pasak vieno tyrimo, pasaulinė vibratorių rinka 2014 – aisiais įvertinta 2,93 milijonu dolerių, o 2019 – aisiais kaina pakilo iki 6,42 milijono dolerių. Malonumas yra industrija, kuri niekur nedings.

3. 2012 metais sekso žaisliukų pardavimai išaugo 400%

Gal BDSM pasaulio ir nesudrebino “Penkiasdešimt pilkų atspalvių”, bet filmo populiarumas teigiamai paveikė kultūrinį požiūrį į sekso žaisliukus. Nepaisant fakto, kad žmonės atviriau ėmė kalbėtis apie malonumą ir seksą, ypač moterų malonumą, tai taip pat informavo visuomenę, kokia didelė yra sekso žaislų pasiūla. O labiausiai padidėjo vaginalinių kamuoliukų, skirtų dubens dugno raumenų stiprinimui, pardavimai.

4. Geriausia vieta išmėginti vibratoriaus galingumą – jūsų nosies galiukas

Jei esate buvęs sekso prekių parduotuvėje ar parodoje, neišsigaskite pamatę, kad visi žmonės testuoja vibratorius, pridėję juos prie nosies galiuko. Nosies galiukas yra ypač jautrus, o pridėję vibratorių prie jo, geriausiai suvoksite jo galią.

5. Vibratorių gali išrašyti gydytojas

Vibratorius nėra tiks smagus sekso žaisliukas. JAV jie gali būti paskiriame mediko kaip terapija, dėl vibratoriaus galios gydyti ir stiprinti. Tačiau tik kai kurie žaisliukai klasifikuojami kaip gydomieji, jie skiriami seksualinei disfunkcijai gydyti, o įsigyti galima tik su receptu. Tačiau įrodyta, kad vibratoriai gali padėti gydyti makšties sausumą, nervų nejautrumą, sumažėjusį libido ir daug įvairių kitų ginekologinių negalavimų. Malonumas yra sveikata!

6. Ištekėjusios moterys du kartus dažniau turi vibratorių, nei nevedusios

Dažnai žmonės klaidingai mano, kad vibratoriai skirti tik vienišoms. Tyrimo metu paaiškėjo, kad sekso žaisliukus dažniau perka vedusios moterys. Pasirodo, sekso žaislai tikrai padeda išsaugoti laimę santuokoje.

7. Japonijoje draudžiama falų prekyba ir gamyba

Tam, kad apeitų šį įstatymą, japonų sekso žaisliukų gamintojai pasitelkė kūrybingumą ir užmaskavo savo sekso žaisliukus. Japonai buvo pirmieji, pradėję gaminti kiškučio tipo vibratorius, o 1983 metais jie buvo pirmą kartą pristatyti JAV. Šio žaisliuko antrasis debiutas JAV 1998 metais buvo sėkmingesnis, po serialo “Seksas ir miestas”, tada kiškučio vibratorių pardavimai išaugo net 700%!

8. Tačiau tai japonų nesulaikė nuo vibratorių testavimo vietos

“The Vine Bar Wild One” - taip vadinasi Japonijoje esantis vibratorių testavimo centras, tačiau jame negalėsite išbandyti sekso žaisliukų. Ši vieta leidžia susipažinti ir paliesti per 330 vibratorių modelių iš viso pasaulio.

9. Alabamoje galima įsigyti vibratorių nešlipus iš automobilio

Nors Alabamos valstijoje JAV nelegalu prekiauti sekso žaisliukais, sekso prekių verslo savininkė Sherri Williams rado išeitį ir pradėjo prekybą sekso žaisliukais “Drive-Inn” principu. Įstatyme numatyta išimtis sekso žaislams, kurie reikalingi medicininiais, moksliniais, edukaciniais tikslais. Klientai perka žaisliukus, kurie gali būti naudojami seksualinei stimuliacijai, jie užpildo anoniminę formą, kurią sudaro 10 klausimų, įskaitant ar jie su partneriu patiria seksualinį nepasitenkinimą. Ir tol, kol klientai pildo formą, jie gali apsipirkti 7200 kvadratinių pėdų parduotuvėje arba tiesiog atsiima vibratorius nė neišlipę iš automobilio.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras