9 klausimai, kuriuos vyras bijo užduoti moteriai

 
8 komentarai
Ne visada vyrai būna drąsuoliai net jei labai gerai pažįsta ir myli savo moterį. Kartais jie nori šį tą sužinoti, tačiau paklausti nedrįsta...

1. Kam tiek daug batų? Batai kaip saldainiai, tik be kalorijų. Gražių batų pora priverčia mus pasijausti gražiomis, seksualiomis, aukštesnėmis ir t. t.

2. Mano moteris nuolat kalba apie mūsų seksualinį gyvenimą su draugėmis. Kodėl ji taip elgiasi? Moterims kalbėtis su draugėmis apie viską yra natūralu. Taip aptardamos su draugėmis tam tikrus reikalus jos siekia tobulėti, ieško problemų sprendimo būdų ir panašiai. Tuo tarpu vyrai savo problemas sprendžia buteliu alaus ir sportinėmis varžybomis su draugais. Esame skirtingi ir turime su tuo susitaikyti.

3. Vampyrai – kas per nesąmonė? Moterys net ir XXI amžiuje nori tikėti romantiškomis pasakomis. Visas susižavėjimas filmais ar knygomis apie vampyrus tėra pasakos apie meilę, kurios moterims kartais trūksta...

4. Ar manote, jog mes nesuprantame, kad jūsų liemenėlė su storu porolonu? Moterys tiesiog nori patikti vyrams ir atrodyti dailiai. Kadangi visi vyrai atsisuka pažiūrėti į gatve einančią didžiakrūtę, dėmesio nori susilaukti ir mažesnes krūtis turinčios moterys. Triuko esmė – vyro dėmesys.

5. Kodėl moteris gali būti tokia kantri ir supratinga kitiems, tačiau tokia pikta ir paranojiška su savo vyru? Jausmai, jausmai, jausmai... Kitiems moterys kelia mažesnius reikalavimus, nejaučia jokių stiprių emocijų, todėl kitiems moka dalinti puikius patarimus, būti supratingos ir žvelgti į situaciją iš įvairių pusių. Tuo tarpu su savo vyrais jos dažniausiai vadovaujasi emocijomis.

6. Kodėl moteris perka sveiką maistą, kurio nesiruošia valgyti? Daug moterų nori sulieknėti bent keletu kilogramų, todėl neretai atėjus į parduotuvę kyla noras pakeisti mitybos įpročius iš esmės ir sulieknėti. Grįžus namo norisi saldainuko, sumuštinuko ir skrudintos duonos...

7. Dydis yra svarbus, ar ne? Vyrai turėtų rūpintis tik apie savo ego dydį. Su juo kaip ir su peniu. Jei jis per didelis – blogai.

8. Kodėl taip sunku moterį prikalbinti pasimylėti? Moteris, kuri daug dirba, rūpinasi buitimi, vaikais, naminiais gyvūnais ir maisto ruošimu nieko nenori labiau nei MIEGO. Jei tenka mėnesiais vargti ir nepavyksta pailsėti, seksas nebetampa toks svarbus.

9. Kodėl moterys dėl visko taip pergyvena? Tiesiog jaučiame visuomenės spaudimą būti geromis draugėmis, mamomis, darbuotojomis ir t. t. Kadangi esame jautrios, laikui bėgant net ir menkiausios smulkmenos pradeda dirginti ir mes puolame į paniką.

 
Komentarai (8)
Jo, levai jei taip buna.. ir isvis nezinai, kokio ten briedo apie tave prisneket gali.. Kuri laika nepasakai komplimento, tai uzsizyzia, Ale matai kitas tai pagyre, kaip tau pasiseke, kad tokia turi ir t.t.
2 dalykai dėl ko moterys mane nervina:

1. 2. Mano moteris nuolat kalba apie mūsų seksualinį gyvenimą su draugėmis. Kodėl ji taip elgiasi?
Nu ir kam to? Pirma karta kai sužinojau daviau velnių, tai dabar bent jau negirdžiu, kad ir šnekasi. O tai mat norėjo pasigirti prieš drauges. Mes gi apie rimtas drauges nepasakojam?
na prie alaus nebent apie trumpalaikes simpatijas X ir be smulkmenu.
2. Savu nevertinat - jei komplimentas iš savo - ai tai irasta, nekreipsim dėmesio, o po to kai užeina tai jau "nemyli" komplimentu nesako. Kas nors kitas parodys dėmesį ir jau ant kaklo kariasi. Ir man nesvarbu kad čia jum "užeina", pasekmes žinot. Tad mokėkit klausyti ir matykit ką dėl jūsų vyrai daro, o atgal nepriimsim. Daug tokių pavyzdžių deja.
manau vyrai yra taip pat emociskai silpni kaip ir moterys, tiesiog jie viska viduj kaupia ir to neparodo, kaip kad moterys asaru pakalnemis tai ryskiai isreiskia...nors vyru mastymas ir racionalus, paremtas logika vistiek jie yra gana emocionalus ir jautrus, tiesiog racionaliu protu greiciau tokias problemas permasto ir issprendzia.
ZeroDivine, kaip suprantu tau su vyru gyvent neteko :)
visiska nesamone. su tokiais klausimais problemu turi nebent nepilnameciai..
Geriausioji, vyrai kompleksuoja nebent dėl savo organo dydžio (ir tai ne visi). Jūs, brangiosios, kompleksuojat dėl visko - krutinė, pilvas, kojos. Parinatės dėl kiekvienos nesąmonės - ar makiažas gerai atrodo, ar gerai drabužiai dera. Dar nemačiau vyro, kurio KMI būtų ~22 ( norma ), kuris sakytų "koks aš storas, man reikia sėst ant dietos", taipogi negirdėjau, kad koks vyras nešiotusi kelnėse vatos prisikišęs ( kaip netiesiogiai jūs darot su liemenėlėm su pakietinimu ). Vyrai tiek fiziškai, tiek emociškai yra stiprioji lytis, mažiau nervuojasi, daugiau pakelia. Geriausias pavyzdys - paskutiniai du klausimai vyrams negalioja. Nei mes pergyvenam, nei sekso atsisakom dėl to, kad pavargę esam.
jo, jei tokių ir yra, tai tik per jus, moteris.. :)
vyrai yra labiau kompleksuoti nei moterys :P
Naujas komentaras