9 labiausiai nuskambėjusios sekso tyrimų išvados 2012-ais metais

 
2 komentarai
Arba, ko mes išmokome apie seksą šiais metais? Mokslininkams seksas vis dar neišsenkamų tyrimų šaltinis ir, anot spaudos, buvo atlikta apie kelis šimtus tyrimų, tad štai 9 plačiausiai nuskambėję ir daugiausiai diskusijų sukėlę tyrimai.

1. Penio dydis svarbus

Nors buvo daug rašinių bandančių paneigti šį teiginį, mokslininkai nusprendė kartą ir visiems laikams ištirti, ko reikia moters malonumui. Taigi, moterims, kurioms itin svarbus vaginalinis seksas, svarbus ir penio dydis. Tik žinoma, kiekvienai reikia skirtingo dydžio, o dar tiksliau pločio.

2. Moterys geriau numigs negu pasimylės

Atlikta apklausa nustatė, kad moterys dažniau renkasi gerą miegą, negu gerą seksą. Nelabai atsilieka ir vyrai, tad nepramiegokime laiko, kol dar galime ir norime.

3. SMS rašymas sekso metu tikrai egzistuoja!

15% apklaustųjų teigė, kad mieliau atsisakytų sekso, negu savo išmanaus telefono, o 4% patvirtino, kad yra tekę rašyti SMS žinutės sekso metu.

4. Sperma puikus nuotaikos pakėlėjas

Mokslininkai nustatė, kad moterys, kurios mylisi neapsisaugojusios, turi mažiau problemų dėl depresesijos ir yra geresnės nuotaikos negu tos, kurios visada mylisi su prezeratyvais. Tikriausiai čia neįtrauktas nuotaikos pablogėjimas dėl neplanuoto nėštumo.

5. Švelnumas išlaiko vyrus ištikimais

Tokie moterų veiksmai kaip apkabinimas, galvos paglostymas, išskiria vyrams hormoną oksitosiną, kuris sustiprina emocinį ryšį tarp partnerių ir brangiesiems ženkliai rečiau kyla pagunda pasukti į kairę.

6. Moterų draugai stovi eilėje, kad pasimylėtų su ja

Pasirodo vyrai teisūs, kai griežia dantį ant savo partnerių "tik draugų", mat kur kas daugiau vyrų pasimylėtų su moterimis, kurias laiko savo draugėmis, negu moterų su draugais. Kitaip tariant, jie yra pirmi eilėje po teisėtų vyrų, jaučiantys pareigą seksualiai pasirūpinti moterimis.

7. Moterų seksualiniai troškimai keičiasi su orais

Tyrimas atskleidė, kad moterys seksualiai aktyviausios būna vasarą. Tai siejama su atostogų metu, su lengvesniu gyvenimo būdu, didesniu fiziniu poilsiu ir atsipalaidavimu. Tad,/*+ vyrai, jums beliko iškęsti žiemą.

8. Ir taip - blogu oru norisi lįsti po patalais

Žaibas, lietus ir griaustinis yra puikūs afrodiziakai tiek vyrams, tiek moterims. Kai lietus barbena į langą, žmonės mėgaujasi jausmingesniu, ilgesniu seksu.

9. Kabinėjimasis prie smulkmenų gali būti tiesus kelias į geresnį seksą

Prašykite daugiau dėmesio, kabinėkitės dėl ne vietoje paliktų kojinių, trupinių ant stalo ar nepagamintos vakarienės. Jei šiek tiek sukelsite partnerio neigiamas emocijas, bet paskui sugebėsite jį palepinti ir susitaikyti - geras finalinis seksas garantuotas.

Tai štai, ką sako mokslininkai, o ką apie jų išvadas manote Jūs?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
6 punktas. Jokių draugųą! :)
Jau 9 punktas tai visiškai pro šoną bent jau man. Tiksliau kabinejimasis prie smulkmenu yra tiesus kelias į išsiskyrimą.
Naujas komentaras