9 vyro kūno paslaptys

 
17 komentarai
Kiekvienas gyvenimo žingsnis, išgyvenimas ar negalavimas yra „užrašytas“ vyro kūne. Dėka to, galime sužinoti visą norimą tiesą apie sekso partnerį, bendradarbį ar naują pažįstamą. Tereikia pažvelgti ir patyrinėti jo kūną. Netikite? Patikrinkite! Pateikiame 9 vyro kūno paslaptis.

Pasirodo, raumeningo kūno savininkas yra pilnas šilumos ir noro būti mylimam. Vyrai, turintys ilgas kojas, yra jausmingi Don Žuanai, kurie dievina flirtą. Tuo tarpu trumpakojai – yra agresyvūs mergišiai, turintys polinkį į smurtą! Na, bet apie viską iš eilės... Štai 9 paslaptys užrašytos vyro kūne.

Ūgis

Kuo aukštesnis, tuo labiau pasitiki savimi ir greičiau kyla karjeros laiptais. Panašu, kad kiekvieną papildomą centimetrą galima prilyginti aukštesnei pensijai. Vis dėlto yra ir minusų: toks gigantas linkęs pervertinti save. 

Tuo tarpu žemesni vyrai, nors ir nepatiria didelių pasiekimų darbe, nors kiekviena gyvenimo pergalė jiems kainuoja daug daugiau pastangų, yra charizmatiški bei turintys nuostabų humoro jausmą.

Pilvas

Plokščiapilviai vyrai atrodo puikiai, tačiau turi daug trūkumų. Visų pirmą, jie mėgsta būti dėmesio centre, nori jaustis patys mylimiausi ir gerbiamiausi. Antrą, tokie vyrai nepasižymi dideliu intelektu. Trečią, jie yra labai išrankūs maistui.

Penis

Neprivalai vertinti dydžio ar storio – privalai atkreipti dėmesį į tai, kaip vyras... hmm, laiko jį kelnaitėse. Jeigu paprastai nešioja „jį“ dešinėje pusėje – yra individualybė. Iškart turime pabrėžti, kad vos 18 proc. vyrų pasižymi šiuo nuostabiu bruožu. Penio paguldymas kairiau atskleidžia vyro tingulį ir menką neįgalumą patenkinti moterį.

Pėdos

Užmesk akį į jo batų dydį ir... jau žinai viską apie jo ištikimybės laipsnį! Vyrai, kurių pėdos mažos, turi polinkį eiti į kairę, jie yra nepastovūs. O jei didysis pirštas žiūri į viršų, turi reikalų su daug kalbančiu, bet mažai darančiu. Didelių pėdų savininkas yra ištikimas ir atsidavęs – gali juo pasitikėti.

Kakta

Gilios raukšlės kertančios vyro kaktą išduoda jo praeities rūpesčius, su kuriais jis kovojo. Šis vyrukas su griausminga praeitimi, jis turi polinkį į stresą. Taigi, jei esi ramaus būdo, geriau tokių vyrų vengti.

Akys

40 proc. moterų dievina mėlynakius vyrus, laiko juos seksualiais. Taip yra todėl, kad sutikti vyrą mėlynakį tikra retenybė! Tačiau, jei atvirai, akių spalva neturi didelės reikšmės – bet idealiausia būtų draugauti su vyru, kurio akių spalva tokia pati kaip tavo!

Smakras

Išraiškingas, tvirtų linijų vyriškas smakras išduoda didelę seksualinę potenciją. Jei draugausite su išraiškingo smakro savininkų, turėsite gerą bet nepastovų meilužį. Tuo tarpu įdubęs, neišraiškingas smakras priklauso vyrams, vertinantiems šeimą, žmonos šilumą bei vaikų klegesį.

Adomo obuolys

Adomo obuolys yra vyriškos stiprybės simbolis. Kuo didesnis, tuo geresnės vyro galimybės lovoje. Apie gerą potenciją taipogi byloja žemas, gilus balsas – tokių vyrų pojūčiai yra ypatingai užaštrinti. Jie sugeba pasirūpinti ne tik savo, bet ir partnerės norais!

Delnai

Vyrai su storais delnais ir ilgais pirštais turi daug testosteronų. Jie yra vyriški: dievina sportą ir nori dominuoti santykiuose. Plaukuoti delnai ar pirštai atskleidžia žemą vyro intelektą.

 
Komentarai (17)
nu jo,dar nemaciau plaukuotu delnu:D
Tai tau matyt gyvenime labai nesiseke kad sutikai vien tik šaltus žmones (melynakius) O as savo tarpe nei vieno tokio nepažystu, ir spalva akiu iš vis ne prie ko.
Melynaakiai recisyviniu genu padarai, moteru svajone - gal mazochisciu jei joms patinka saltas, bejausmis egoistas, narcizas imkite tada melynaakius saltuolius, gausite nuli demesio.
Nera nieko slyksciau uz melynaakius, nesistebiu, kad viso pasaulio genetikai juos saltomis zuvimis laiko.
Per gyvenima kiek sutikau ivairiu melynakiu visu bruozas buvo bejausmiskumas, ir rupinimasis tik savimi.
Man melynos akys primena padvesusia, pavandenaivusia zuvi, kaip narkusos melynakiai atrodo, o dar kazkokios idiotes i tokias akys isimyli. TIkrai bobos durnos.
Drįsčiau teigti, kad tikrai daug tiesos šiame straipsnyje.;]
Nepaminejau, kad plaukai pas vyrus neauga tokiais kiekiais kaip pas gorilas..:) aisku babajams pasitaiko :D
Karoli, isrankumas maistui apibendrintas ne salotlapiu valgymu, o paprasciausiai isrankumu.. geras pavyzdys kuri supras dauguma, tai is senu zmoniu likes posakis ''pilna subine''. Plaukuoti delnai, tai nereiskia, kad plauku tiek per kuriuos oda nesimato. Net pas gorilas vidine delnu dalis kaip pas zmones neplaukuota, o kaip atrodo isore, patys zinote :) tas pats ir vyrams, plaukai auga ant isorines plastakos ir pirstu puses, turbut zodis delnas tekste pavartotas netinkamai.
kas cia parase tokia nesamone cia reiktu y nesamoniu knyga uzrasyti :DDDDD nei vieno dalyko nera tiesos :PPPPP
Aukse.. galvoji,kad ploksciapilviai yra isrankus maistui? Tai ka daryti vyrui,su greita medziagu apykaita? :]] Pats neturejau niekada pilvo,nezinau kaip bus ateitį, taciau tikrai nesu isrankus maistui. Kaip tik valgau daug ir sociai,o ne salotlapius :)) Cia tiesos manau arba labai mazai arba mazai :]] tiesiog yra vienas kitas galbut sutapimas,taciau ir tai tinkantis ne visiems. Plaukuoti delnai.. urviniu zmoniu era baigesi jau man atrodo..
Mldc "As"
o as manau viskas cia i tema bet zmones nepriima kritikos ir na kazkiek turetu buti skaudu tiems apie kuriuos neigiamai raso, bet teisybes tame yra
O kas yra mates plaukuotus delnus vidineje dalyje? plaukai auga ant isorines dalies, o si dalis kito pavadinimo neturi.. ar aisku mazapimpiai ir bezdzionzmogiai su 0 intelektu? :D
Man ir atrodo, kad nesąmonės kažkokios čia prirašytos. :D
jei cia taip parasyta tai tureciau biti idealas, net juokas paeme :D
visiska nesamone
Mano draugui viskas atvirksciai nei cia parasyta :)
del penio nesiojimo puses speju, kad tiesa, ir dar del plokscio pilvo - maistui tikrai labai isrankus tie ploksciapilviukai ;)
plia :DDDDD nu per savo 28m nemaciau as dar PLAUKUOTU DELNU :DDD
"Plaukuoti delnai ar pirštai atskleidžia žemą vyro intelektą."
Naujas komentaras