Aistros dėl krepšinio: merginos į šalį meta drabužius!

 
6 komentarai
Iki Europos krepšinio čempionato liko vos savaitė, o karščiausios aistros internetinėje erdvėje užvirė visu greičiu!

vakar dienos šviesą išvydo svetainė www.Champgirls.com, kurioje galima pasigrožėti įspūdingų formų apsinuoginusiomis merginomis, kurių kūnus dengia tik nacionalinių krepšinio komandų spalvos.  Vos pasirodžiusia svetaine susidomėjo Lietuvos bei užsienio žiniasklaida, bei internautai iš visų pasaulio šalių, galintys balsuoti už  labiausiai patikusią merginą. Susumavus balsus bus išrinkta ne tik žaviausia mergina (geriausia nuotrauka), bet ir šalis, už kurios merginas buvo atiduota daugiausia balsų.

Nors mūsų trys milijonai, o lietuvaitė itin graži - tiek mūsų balsų gali nepakakti – tik pasirodęs projektas pritraukė aktyvių balsuotojų iš Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos, Norvegijos, Didžiosios Britanijos ir kitų šalių. Todėl kviečiame visus dalintis nuoroda ir balsuoti už Lietuvos atstovę – juk esame gimę nugalėti!

Lietuvoje gimęs projektas www.Champgirls.com skirtas didžiausiems Europos ir Pasaulio sporto įvykiams - čempionatams. Jo  organizatoriai tikisi, kad į balsavimą įsijungs viso Pasaulio internautai.

Suaugusiems.lt

<<Balsuoti ir stebėti nuolat atnaujinamas sirgalių galerijas galite paspaudę čia>>

 
Komentarai (6)
gražu gražu :)
O man tai bjauru sudarkytos - uždažytos krūtys :-{{{....
manau lietuva graziausei atrodo:D
Reikia tiesiog Like'inti :) Lietuvos atstovė laimi į vienus vartus :)
niekaip nerandu kaip balsuoti....arba esu aklas
super, atgaiva akims ir sielai, kur kas maloniau nei i javtoka ziuret :D
Naujas komentaras