Amsterdame atsidarys prostitučių – robotų viešnamis (video)

 
5 komentarai
Neseniai pristatytas projektas „1012“, skelbiantis apie planus atidaryti pirmąjį pasaulyje viešnamį, kur sekso paslaugas teiks ne tikros moterys, o prostitutės – robotės. Teigiama, jog ši nepavargstanti naujovė pakeis prostitutes iš Rytų Europos.

Kaip bebūtų, ne robotės sekso paslaugas įpirkti galės ne kiekvienas – planuojama nemaža paslaugų kaina.  Tačiau robotės prostitutės paslaugas galės teikti 24 valandas per parą, niekada nesakys ne... Taip pat, bus pagamintos iš aukštos klasės medžiagų:  skeletas iš titano konstrukcijų, oda bei raumenys – iš elastingo silikono. Projekto iniciatoriai žada ir realistišką šių „moterų“ išvaizdą – natūralius plaukus, galimybę palaikyti pokalbį.

Tikimasi, jog ši naujovė padės Amsterdamui išsikapstyti iš ekonominės krizės – atgis bankrutuojančios kavinės, prabangūs restoranai ir kitos turistų lankomos vietos.

Teigiama, jog 2050 m. robotai turėtų apskritai pakeisti realias prostitutes.

Kviečiame pasižiūrėti seniau pristatytą video,  kur galima susipažinti su tokio tipo prostitutėmis.

 

Suaugusiems.lt

Ar norėtumėte išbandyti sekso paslaugas teikiantį robotą?
 
Komentarai (5)
Kokia ji baisi! :D
Amzinai vienisi gales turet savo tuos robotus sugulovus, gal dar ir sumustini padarys, grindis isplaus, kad ir kaip bebutu tai niekada neprilygs tikram zmogui, bet kodel gi ne,jei tu jau toks apgailetinas.
Man ne prie sirdies 'robotiski' malonumai, bet juk tobulejimui nera ribu. Kazkur tai bus panaudota tikslingiau. . . Pvz kosmonautikoje (vienisi vyrai kosm.stotyse gal ir noretu tokiu mergycku)
žmonija toliau sėkmingai nupušinėja.
geras, isivaizduokit nerealaus grozio pupytes kurios daro viska :)
Naujas komentaras