Anoniminis aparatas tenkins kuklius seksomanus

 
Ypač besigėdijančių olandų problemos, kurie vis nesiryžta apsilankyti sekso prekių parduotuvių, netrukus bus išspręstos. Žmonės, vis svajojantys paįvairinti savo kasdienybę įvairiais žaisliukais ir naudingais įrengimais, vis raudonuojantys vaistinėje pirkdami prezervatyvą, dabar galės lengviau atsikvėpti.

Kaip padėti tokiems kukliems seksomanams, sugalvojo olandų verslininkas Fransas Berkers. Būtent jam priklauso automato idėja pardavinėti čia pačius populiariausius sekso parduotuvių asortimento gaminius. Konstrukcija nėra nauja ir tam pilnai tinka esami agregatai, kuriuos galima pamatyti bet kuriame didesniame biure ar verslo centre. Juk tikrai esate bent kartą pasinaudoję šiais aparatais, pirkdami šokoladą, gėrimo skardinę ar puodelį kavos.

Berkeso išradimas išgirdęs skambančią monetą pasiūlys savo klientams vibratorius, lubrikantus ir prezervatyvus. Be to, intymiais produktais bus prekiaujama 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

Išradėjas pasirūpino ir morale. Jis pabrėžia, kad vaikai nieko negalės įsigyti tokiame „sekso automate“, kadangi protinga mašina apmokėjimą priims tik kreditine kortele. Be to, Fransas dirba ties tuo, kad sąskaitoje už įsigytas prekes nebūtų parodyta, kas būtent ir kur buvo pirkta, norint išvengti šeimyninių pykčių ir nesusipratimų.

Reikia pastebėti, kad kol kas miesto administracija dar nedavė leidimo nei vienam tokio išradimo statymui, nors išradingą olandą vedė tik geriausi ketinimai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras