Antiseksualumas socialiniuose tinkluose, arba kokia jūsų nuotrauka

mask.jpg
 
2 komentarai
Profilis socialiniuose tinkluose apie jus papasakos daug ką: kokius filmus žiūrite, kokias knygas skaitote, kokią muziką klausote ir t.t. Tačiau pirmas dalykas, ką pamato vartotojai, atvėrę jūsų anketą – tai jūsų profilio nuotrauka.

Ir nors mes jau gyvename virtualiame pasaulyje, vis dėl to išlikęs įprotis sutikti pagal drabužį: pasirinkta nuotrauka yra svarbesnė nei išsilavinimas, karjeros pasiekimai ar šeimyninė padėtis. Taigi, kokias ikonas reiktų įsikelti, kad visi suprastų, jog jūs – visiškai neseksualus ar neseksuali.

1. Labai stambus planas

Ko gero, žinote tokias ikonas, kuriose matoma akis, lūpos arba dar kokia nors kūno dalis. Stambiu planu. Tušas, šešėliai, lūpdažis – visa tai moterims atrodo gražu ir paslaptinga. Tačiau tai labai gąsdina vyrus. Be to, išryškėjusios odos poros, iškilę spuogai ir kiti defektai atrodo ne taip jau „skaniai“ ir nesuteikia nuotraukai jokio seksualumo.

2. Seksualūs batai

O kas gali atrodyti baisiau nei akies obuolys? Jūsų mėgstami bateliai, nufotografuoti stambiu planu. Beje, tokių merginų, kurios puošiasi savo anketas bateliais, taip pat gausu.

Visiškai nesuvokiamas dalykas, kaip bateliai, tebūnie ir patys gražiausi, gali pritraukti prie jūsų vyrus? Būkite dėmesingos: jei vaikinas norės aptarti su jumis naujausias batelių tendencijas, jis arba stilistas, arba fetišistas. Bet kokiu atveju, šitam vyrui rūpės bateliai, bet ne jūs pati.

3. ¾ veido

Jei norite pamatyti nelaimingą vaikiną, susiraskite tokio tipo nuotrauką. Ką jis daro? Ogi bando parodyti savo gerąją pusę. Arba slepia kažkokius defektus, galbūt veido bruožų simetriją. Primena košmarišką sapną.

Priežasčių galima rasti labai daug, tačiau būkite tikra, jog vaikinas prie veidrodžio praleido išties daug laiko ir treniravosi, kaip jis atrodys taip nusisukęs-atsisukęs. O ar jūs tikrai norite draugauti su tokiu, kuris domisi tik savo grožiu?

4. Patrauklus draugas ar draugė

Kartais tenka ieškoti žmonių, kurių jūs dar nepažįstate – tik žinote vardą ir pavardę. O suradę socialiniame tinkle, randate keistą nuotraukytę – du vienos lyties asmenis. Taigi, kuris yra kuris?

Laužyti galvos neverta – rinkitės tą, kuris nėra toks gražus. Ypač tai galioja merginoms. Ko gero, merginos mano, jog draugės grožis persiduoda ir jai. Beje, toks žmogus, ko gero, nepasitiki savimi.

5. Ne jūs

Štai čia patys slapčiausi socialinių tinklų dalyviai. Kaip jis ar ji atrodo? Kas jie tokie? Jūs paprasčiausiai nežinote, nes matote tik abstraktų piešinėlį. Arba mėgstamiausią filmo herojų. Ir viskas tik dėl to, kad šią asmenybę turi gaubti paslaptis...

O iš kur žinoti, kad šis asmuo ne koks iškrypėlis? O gal jis yra labai baisus ir vienaakis? Ir pusryčiams suvalgo po vieną vaiką? Jis ar ji gali būti bet kas.

Ir apskritai, ar gali sudominti žmogus, kuris iš esmės yra niekas.

6. Gąsdinanti grimasa

Gali būti gąsdinanti, gali būti bauginanti, gali būti atgrasanti. Labai norint, galima „susukti“ savo veidą taip, kad net ir mama neatpažintų. Ir ką galima pasakyti apie tokį profilį?

Tiesiai šviesiai – nieko. Bent jau apie seksualumą tikrai nieko gero nesužinosite.

Bet kokiu atveju atminkite, kad grimasos nuotraukose yra juokingos tik tiems žmonėms, su kuriais jūs fotografavotės ir linksminotės. O visi kiti tik pakraipys galvą ir patrūkčios pečiais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Man gylai vienodai kokia foto pas mane ant profilio
Totali nesamone. Straipsnis apie nieka. Cia pasiskaicius galima pagalvoti kad socialiniai tinklai skirti tik savo seksualuma demonstruoti ir gundyti priesinga arba ta pacia lyti :). Straispnio autoriui reikia truputi placiau mastyti ir neiziureti visur vien vilioniu ir sekso :)
Naujas komentaras