Anyta iš pragaro tapo interneto sensacija!

 
Tikriausiai kiekviena moteris žino, kaip svarbu sutarti su vyro mama, tai – viena iš garantijų, jog didžioji Vestuvių diena praeis puikiai.

Taigi, kai Heidi Withers po susipažinimo gavo anytos laišką, kuriame ši kaltina gerų manierų stoka, suprato, jog moters santykiams su draugu iškilo gana rimtas pavojus.

Dar blogiau reikalai pakrypo tuomet, kai būsimoji nuotaka minėtą laišką nusprendė persiųsti keletui draugų. Šie – platesnei auditorijai... Kol anytos laiškas tapo tikra interneto sensacija!

Elektroniniame laiške 60-ies metų moteris rašė: „Atėjo laikas kažkam papasakoti tau apie geras manieras. Akivaizdu, jog jų trūksta – man jūsų gaila. Apsilankymo metu stebinai mane sąmonės ir malonės trūkumu. Jei ateityje nori įsilieti į mano šeimą, turėtum nedelsiant kreiptis į etiketo ekspertus. Juk specialių mokyklų aplinkui – daugybė. Prašau veiksmų imtis kuo skubiau.“

Laiške minima, kad jaunosios elgesys buvo toks šiurkštus ir nemandagus, jog net šuo liko „traumuotas, apimtas depresijos ir neramus“.

Vardindama netinkamo elgesio apraiškas, anyta minėjo tai, jog jaunoji moteris per vėlai keliasi, skundžiasi apie maistą, laido netinkamus juokelius, taip pat neatsiuntė padėkos už svetingumą atviruko. „Tu tiesiog stengiesi atkreipti į save dėmesį, nuolat. Turėtum paklausti savęs, kodėl... Tai vulgaru.“

Taip pat buvo iškritikuoti merginos ateities vestuvių planai, teigiama, jog tai neatitinka pačios jaunosios finansinių galimybių.

„Niekas nesituokia pilyje, kol jos neturi. Tai tik bandymas atkartoti garsenybių stilių, elgesį.“

„Aš suprantu, jog Tavo tėvai negalės daug prisidėti apmokant vestuvių išlaidas. (Tačiau tai nieko blogo...)

Šiuo atveju būtų gražu sumažinti vestuvių pageidavimus.  Reikia organizuoti kuklią, Tavo pajamas atitinkančią šventę.“

„Turtingas jaunikis dar nesimbolizuoja prabangos, nemanyk, jog to pakanka, tai tik kvailas televizinis įvaizdis“.

Laišką gavusios merginos draugas, 29-erių verslininkas, teigė šį laišką aptaręs su šeima.

„Žinoma, tai buvo aptarta, tačiau plačiau komentuoti nenorėčiau“,- teigė jis.

Nekomentuojama ir tai, ar planuotos vestuvės dar vis ketina įvykti. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras