Apatinis trikotažas: kaip nustebinti savo vyrą?

 
3 komentarai
Apatinių pirkimas gali kainuoti nemažai nervų. Ypač, jei galvosite apie tai, kokie apatiniai patinka Jūsų partneriui. Mes išskyrėme 5 apatinių tipus ir aprašėme, kokio tipo vyrams jie labiausiai patinka. Nustatykite savo vyro tipą ir nustebinkite jį.

Mergaitiški“ apatiniai. Žaismingam vyrui, kuris šią savo savybę nuolat demonstruoja būtent Jums, patiks žaismingi, „mergaitiški“ apatiniai – ryškios spalvos, raukinukai, tarsi kviečiantys flirtuoti.

„Vampyriški“ apatiniai. Jei Jūsų vyras mėgsta daryti super karštus dalykus miegamajame, jam tikrai patiks „vampyriški“  apatiniai, tad parodykite jam savo karštąją pusę! Rinkitės korsetus su raišteliais, ir, būtinai – kelnaites su juostele. Prie apatinių priderinkite prisegamas kojines – jis tikrai nesugebės Jums atsispirti!

„Sportiniai“ apatiniai. Ar Jūsų vyras dažnai Jus mato su klasikiniu darbo kostiumėliu? Tuomet jį tikrai įkaitins sportinė išvaizda. Rinkitės medvilninius šortukus, priderinkite sportiškas žaismingas kojines iki kelių ir apsivilkite aptemptus marškinėlius be rankovių – efektas garantuotas!

„Elegantiški“ apatiniai. Ar Jūsų vyras eina iš proto, kai pamato Jus apsirengusią elegantiškai? Tuomet nėra ko per daug galvoti! Rinkitės nėriniuotus apatinius, pasipuoškite gražiausiais karoliais, ir  nenustebkite, kad greitai liksite nuoga!

„Vaidmenų“ apatiniai. Jei bent vieną sykį prieš seksą žaidėte vaidmenų žaidimus (direktorių ir sekretorę, mokytoją ir mokinį ar pan.), tuomet yra šansų, kad jis vėl norėtų padaryti kažką panašaus. Užsisekite trumpą klostuotą sijoną, užsimaukite baltas kelnaites ir kojines iki kelių – jis tikrai bus sužavėtas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Moteris išsirenka vyras nuperka. O jai vyrui nepatinka ką išsirinko. Pats pasižiūri kas jam patiktu. Ir susiderinęs su moterimi nuperka.
Tiesiog dediesi tuos apatinius kurie tau patinka ir tiek, svarbu, kad pati mergina su jais jaustusi gerai ir seksualiai
mmmm... :)
Naujas komentaras