Apie ką papasakos moteriškos kojos?

maxresdefault(8).jpg
 
3 komentarai
Kas vyrams gražiausia žvelgiant į moterį? Vieniems - akys, lūpos, liekna talija... Kitų dėmesį traukia - kojos. Šiandien apie jas - kokias paslaptis visgi jos slepia? Skaitom!

1. Jei moteris stovi plačiai pastačius kojas, tuomet ji užsispyrusi ir atkakli. Ji sugeba pramušti bet kokią sieną, nėra lanksti ir nėra linkusi į kompromisus siekdama savo tikslų. Jei ji jau kažkam ryžosi, tikrai neatsisakys savo nusistatymų.

2. Moteris stovi lygiai, o kojos viena šalia kitos – lygsvarą laikanti asmenybė, yra tolerantiška žmogiškiems trūkumams, ne itin rodo savo jausmus, yra šeimininkiška ir praktiška. Ji labai gera draugė. Vis dėl to, dažnai tai šaltokas žmogus, ir tai gali trukdyti bendraujant su kitais žmonėmis.

3. Jei mergina remiasi viena koja, o kitą šiek tiek atmetusi į priekį, tuomet ji pasižymi stipriu temperamentu, aktyvumu ir pastovia gyvenimo pozicija. Ji dievina būti dėmesio centre, užsiima tik tuo, kas jai iš tikrųjų sekasi, be to, savo lankstumo pagalba pasiekia išsikeltų tikslų.

4. Mėgėjos kryžiuoti kojas – ambicingos moterys, kurios pastoviai planuoja ir kopia karjeros laiptais. Namai ir šeima joms antrame plane. Jos nebijo imtis atsakomybės, dažnai groja „pirmuoju smuiku“, būdamos su vyrais.

5. Tos merginos, kurios sėdi užmetusios vieną koją ant kitos – pasitiki savimi ir savo žavesiu. Jos žino, kad padarys neišdildomą įspūdį aplinkiniams. Jos mėgaujasi gyvenimu ir daro viską lengvai bei su malonumu. Būtent jos pramogauja su vyrais ir praleidžia pašėlusias naktis.

6. Tiesiai sėdinčios moterys, kurios laiko kojas šalia ir šiek tiek iškištas į priekį – pakankamai konservatyvios, ištikimos ir teisingos, kartais per daug laikosi vienos linijos. Jos gali atrodyti šaltokos.

7. Jei mergina laiko kelius kartu, o pėdas plačiai, tai besiblaškanti natūra, kuri siekia vienu metu ir bendrauti su vyrais ir tuo pačiu bijanti jų.

8. Sėdėdama moteris vieną koją užkabina už kitos – tai susilaikymo ženklas, neryžtingumo ir nepasitikėjimo savimi. Nors kartais taip sėdi ir moterys, užsisegusios gana trumpą sijoną arba susiplėšiusios pėdkelnes.

9. Jei mergina natūraliai sėdi sukryžiavusi kojas ir šiek tiek jas ištiesusi į priekį, tai valdinga ir pakankamai šiurkšti asmenybė. Ji siekia vadovauti, gana pavydi ir racionali – visa tai trukdo asmeniniam gyvenimui.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
pala pala o tai kurios labiausiai megsta seksa taip ir neparase ? :D
Nesąmonė :D kaip norim taip darom su kojom, vieną kart vienaip, kitą kitaip:D tai reiškia viskas tinka:D
Yra tiesos.
Naujas komentaras