Apie ką pasakoja moteriškos kojos?

 
3 komentarai
Jei moteris stovi plačiai išžergusi kojas, ji gana atkakli ir užsispyrusi. Jai būdingas valdingumas, ji nėra linkusi į lankstumą ir kompromisus siekiant savo tikslo. Jei ji kažką nusprendė, atsisakyti savo ketinimų labai sunku.

Dama stovi tiesiai, o jos kojos suglaustos – subalansuotas asmenybė, kantri žmogiškiems trūkumams, suvaržytai reiškia jausmus, praktiška ir šeimininkiška. Ji labai gera draugė. Vis dėl to iš jos sklinda tam tikras šaltis, kas gali sutrukdyti jos kontaktams su kitais asmenimis.

Jei mergina remiasi viena koja, o kitą šiek tiek iškišusi į priekį, ji išsiskiria stipriu temperamentu, aktyvumu ir gyvybiškumu. Ji dievina būti dėmesio centre, užsiimti tik tuo, kas jai gaunasi, be to, yra lanksti ir visuomet pasiekia savo tikslų.

Mėgėjos sukryžiuoti kojas – tai ambicingos moterys, kurios pastoviai kuria planus ir siekia karjeros. Namai ir šeima joms antrame plane. Jos nebijo imtis atsakomybės, dažnai groja „pirmuoju smuiku“ būdamos poroje su vyru.

Tos merginos, kurios sėdi užmetusios vieną koją ant kitos – pasitiki savimi ir savo žavesiu. Jos žino, kad daro nepriekaištingą įspūdį aplinkiniams. Jos moka mėgautis gyvenimu ir daryti viską lengvai bei su malonumu. Būtent jos ir veda vyrus iš proto ir moka tuo mėgautis.

Sėdinčios tiesiai moterys, sudėjusios kojas kartu ir šiek tiek iškišusias jas į priekį (dažnai remiasi į pėdą) – pakankamai konservatyvios, teisingos ir nuoširdžios, kartais per daug paprastos. Gali atrodyti šaltos (jei vyras jų nedomina).

Jei mergina sėdi ir jos keliai suglausti, o pėdos plačiai praskėstos, tai yra besiblaškanti natūra, siekianti bendrauti su priešingos lyties atstovais ir tuo pačiu jų prisibijanti.

Sėdėdama, moteris kabina vieną koją už kitos – susivaržymo, neryžtingumo ir nepasitikėjimo savimi požymis. Nors kartais taip sėdi ir tos, kurios yra užsisegusios labai trumpą sijoną arba perplėšę kojines pačioje matomiausioje vietoje.

Jei merginai patinka sėdėti sukryžiavus kojas ir lengvai ištiesus jas į priekį, tai yra gana valdinga ir pakankamai griežta moteris. Ji siekia vadovavimo, pavydi ir racionali, kas jai labai trukdo asmeniniame gyvenime.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
jei moteris tupi ir kojos sulenktos , reiskia sysiu daro...
cia pagal jusu staripsni visos labai kietos, valdingos, protingos, nesamoniu muziejus
Jei moteris kakoja pakelusi kaire koja , reiskia ji prastai gamina valgyt . Sitam teigini tiek pat logikos , kiek visam sitam tekste .
Naujas komentaras