Apie ką vyrai galvoja dažniau nei apie seksą?

 
Rodos, posakis, jog kelias į vyro širdį veda per skrandį – gryna tiesa. Naujas tyrimas įrodė, jog vyrai, priešingai nei tikima, apie maistą bei miegą galvojau dažniau nei apie seksą.

Taip pat tyrimas įrodė, jog manymas, kad vyrai apie seksą pagalvoja kas 7 sekundes – klaidingas. Apie jį stipriosios lyties atstovai pagalvoja maždaug kartą per valandą.

Tyrime dalyvavo 163 abiejų lyčių respondentai. Specialioje duotoje lentelėje jie turėjo pažymėti kas kartą, vos pagalvoję apie seksą, maistą ar miegą.

Mažiausiai apie seksą pagalvojo vaikinas – vos vieną kartą per dieną, daugiausiai (taip pat vyras) – net 388 kartus per parą.

Kaip bebūtų, imant vidutinius duomenis, dažniau nei apie seksą stipriosios lyties atstovai pagalvoja apie maistą ir miegą. Beje, apie visus tris aspektus vyrai galvoja tikrai dažniau nei moterys.

„Vyrai daugiau dėmesio skiria esminėms savo reikmėms – galvoja apie alkį, nuovargį ar seksualinius troškimus. Jiems taip pat lengviau įvardinti savo mintis, esamus norus, nei dailiosios lyties atstovėms.“,- sakė tyrėja psichologė.

Beje, net daugiausiai apie seksą mąstęs vyras (388 kartus per parą) apie tai galvojo kas 158, bet ne kas 7 sekundes.

Vienas psichologas teigia, jog viską galima labai paprastai paaiškinti: juk kasdieniniame gyvenime matome ir jaučiame kur kas daugiau kvapų ar užuominų apie maistą nei apie seksą. Natūraliai daugiau apie tai pagalvojame.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras