Apie moterį galima spręsti iš krūtų formos

 
1 komentaras
„Sternomantija“ – mokslas, kuris aiškina, kokią įtaką moteriška krūtinė turi jos charakteriui. Patyrusiam žmogui moters krūtys papasakos apie savo šeimininkę daugiau nei kad ji pati norėtų papasakoti. Spėti likimą ir moters charakterį pagal jos krūtų formą pradėta dar XVIII amžiuje, Ispanijoje. Šiandieninis mokslas pasistūmėjo gerokai toliau ir atvėrė dar daugiau įdomybių.

„Lapės nosytė“– krūtinė, išlenkta kaip tramplinas, suteikia savininkei aštrų logišką požiūrį ir atšiaurų charakterį. Damos su tokia krūties forma pareigingos ir dažnai tampa geromis vadybininkės. Tiesa, pasiekti verslo aukštumų joms gana sunku ir jos lieka vidutiniame lygmenyje. Tačiau jei tokia moteris patenka į šou verslą, ji tikrai nelieka nepastebėta.

Seksas su tokia moterimi atneša daug malonių momentų, ji – nevaržoma, išradinga ir nepasotinama, tiesa, jos nepavadinsi iniciatyvia. „Laputaitė“ sugebės sutarti su bet kuriuo vyru ir todėl santuoka turės gerą pasisekimą, be to, kas svarbu santuokai – tokios moterys išlieka ištikimos savo vyrams. Klasikinis pavyzdys – Sharon Stone.

„Obuoliukai“– lygi apvalaina krūtinė, kurios forma primena obuolį. Holivudo kino studijos tokį biustą laiko krūtinės etalonu, tačiau mokslininkai tvirtina, kad pačios frigidiškiausios moterys turi būtent tokias krūtines ir suteikti joms orgazmą – ypatingai sudėtingas ir daug darbo reikalaujantis procesas. Tačiau šių moterų didelis pliusas yra tas, kad jos pasiruošusios beveik bet kam, kad tik vyras liktų patenkintas.

„Obuoliukai“ santuokoje tampa geromis namų šeimininkėmis, dažnai išteka labai anksti ir stengiasi nekeisti seksualinių partnerių. Scarlett Johansson galima drąsiai pavadinti tokios moters pavyzdžiu.

„Kriaušės“– tokia krūtinės forma pasižymi nepriklausoma natūra, tačiau, kaip taisyklė, tokios merginos dažniau už kitas būna kvailesnės. Tai visiškai joms netrukdo apsukti vyrams galvas ir priversti žiūrėti ta linkme, kur joms reikia. Santuokoje jums garantuota: seksas su fejerverkais, gali būti net ir su iškrypimais, ir ypač garsūs buitiniai skandalai. Tokia krūtine gali pasigirti Holivudo gražuolė Lindsay Lohan.

„Ožkytės“– taip vadinamos moterys, kurių krūtinės yra trikampio formos. Nuo senų senovės tokias damas laikė temperamentingas, jos pilnai atsiskleidžia sekse. Joms neegzistuoja jokie draudimai, todėl meilužius jos keičia vieną paskui kitą. Jos puikiai valdo teatro aktorės meną, lygiai taip pat kaip ir porno žvaigždės. Tokią krūtinę turi aktorė Keira Knightley.

„Baklažanai“– krūtinė moters, kuriai bet kokie santykiai yra malonūs. Ji moka džiaugtis gyvenimu. Deja, beveik visada jos – absoliučios diktatorės (nors ir su sijonu). Tokia ji – darbe ir tokia pati – namuose, šalia tokios moters kiekvienas vyras jausis „po padu“. Keith Winston, britų aktorė, tipiškiausias šios moters pavyzdys.

„Silikoninė“krūtinė. Šiuolaikinė plastinė chirurgija sukūrė dar vieną moters krūtinės tipą. Merginą su tokiomis krūtimis galima pasiimt kartu į romantinę kelionę, tačiau nereikėtų su tokia gražuole sieti savo likusio gyvenimo bei susaistyti santykius oficialia santuoka. Mokslininkai teigia, kad moterys su silikonine krūtine turi rimtų problemų su psichika. Joms būdingas nepasitikėjimas savimi, narcisizmas ir konkurenčių baimė. Seksas tokioms moterimis neturi jausmingumo ir jį galima drąsiai vadinti „oficialiu“.

Be krūtinės formos, mokslininkai atkreipia dėmesį ir į patį spenelį. Pilni, statūs, besistiebiantys – tai šlovės poreikis. Maži, vos įtraukti – kalba apie uždarą, kuklią asmenybę. Tokios moterys dažniausiai išpildo daugelį vyriškų erotinių fantazijų, kad tik suteiktų jam malonumą, tačiau pačios sekso metu neranda nieko patrauklaus.

Laukelis aplink spenelį taip pat turi tam tikrą reikšmę. Rausvas spenelis kalba apie minkštumą, dvasingumą, gerumą, o tamsus – apie aistrą ir avantiūrizmą. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
labai paprasta nustatyt, as pats prigalvojau kelis kriterijus:
1. nutampytos - reiskia moteris turejo daug partneriu kurie nutampe
2. dideli papai - reiskia moteris pasitiki savimi ir zino savo verte
3. mazi papai moteris nepasitiki savimi
Naujas komentaras