Ar alaus gėrimas pirmo pasimatymo metu gali privesti prie sekso?

craft-beer.jpg
 
Christian Rudder, Harvardo universiteto absolventas, įkūrė internetinę pažinčių svetainę. Išanalizavęs šimtus pažinčių portalo anketų bei žmonių atsiliepimus po susitikimo su „internetiniu draugu“, jis padarė išvadas, kad alaus gėrimas pirmo pasimatymo metu – puikus būdas turėti atsitiktinių lytinių santykių.

„Alaus testas“ – geriausias būdas išsiaiškinti moters požiūrį į kasdienį seksą, tačiau tai galima taikyti ir vyrams.

Jis padarė išvadas, kad egzistuoja trys klausimai, kuriuos uždavus paprasčiausia padaryti išvadas, ar su pašnekovu galimi ilgalaikiai santykiai.

Kiti žmonės mano, kad geriausiai santykių perspektyvas nušvies atsakymai į klausimus apie rūkymą, Dievą ar seksą, tačiau  Christian Rudder sako, kad geriausiai padeda šie trys klausimai:

  • Ar nenorėtum gyventi burlaivyje?
  • Ar tau patinka siaubo filmai?
  • Ar kada nors esi keliavęs į kitą šalį vienas?

Christian Rudder manymu, šių atsakymų suderinamumas gali padėti daug labiau nei ilgi suderinamumo testai.

Matematikos absolventas pastebėjo, kad tai, kaip moteris apibūdina savo kūną, yra susję su jos pasitikėjimu savimi bei seksualumu.

Jis teigia, kad moters seksualumas auga kone kartu su jos amžiumi: 30 metų ir vyresnės moterys nori daugiau sekso nei jaunesnės.

Savo bloge Christian Rudder  pateikė diagramas, vaizduojančias, kaip susijęs orgazmas ir tai, ar moteris yra sportuojanti. Pasirodo, nesportuojančioms moterims dvigubai sunkiau patirti orgazmą nei sportuojančioms, o daugiau uždirbantys žmonės yra labiau linkę į atsitiktinius sanykius nei gaunantys mažesnes nei vidutines pajamas.

Taigi, alaus gėrimas pirmo pasimatymo metu vis dėlto gali privesti prie lytinių santykių: kada gi bus dar paprasčiau išsiklausinėti apie požiūrį į tam tikrus dalykus, jei ne prie neįpareigojančio alaus bokalo?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras