Ar asmenys, dėvintys uniformas, tikrai karštesni?

d1f9c19484ba045aaccef3de86107878.jpg
 
1 komentaras
Vyrauja nuomonė, kad moterys svajoja apie uniformuotus vyrus: gaisrininkus, karininkus ar policininkus, o vyrai - apie mokytojas ar medicinos seseles. Žinoma, to vienareikšmiškai negalima taikyti visiems. Be to, tų profesijų žmonės, kurie atrodo patraukliausi, nebūtinai bus patys karščiausi!

Viena JAV internetinių pažinčių svetainė atliko tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti, kokios profesijos atstovus vyrai ir moterys laiko geriausiais meilužiais bei geriausiomis meilužėmis.  Paaiškėjo, kad moterims patraukliausi karininkai, o vyrus labai žavi mokytojos, tačiau tai dar nereiškia, kad šių profesijų astovai karščiausi.

Didžioji dalis tyrimo dalyvių pripažino, kad uniforma jiems asocijuojasi su tam tikromis potencialaus partnerio savybėmis, pavyzdžiui, karininko uniforma kelia sąsajas su sąžiningumu ir pagarba, o mokytojos atrodo pasižyminčios kantrybe ir rūpestingumu. Taigi, tai susiję daugiau nei su lytiniais santykiais.

37 procentai moterų ir 52 procentai vyrų teigė, kad asmenys, kurių profesija reikalauja dėvėti uniformą, lovoje yra dėmesingesni.

70 procentų (stebėtina, tačiau vyrų ir moterų atsakymai sutapo) teigė, kad jei nueitų į pasimatymą su uniformuotu asmeniu, tai juos skatintų pasitempti ir norėtųsi pasirodyti kuo geriau!

50 procentų moterų ir 46 procentai vyrų pripažino, kad svarbu   ne uniforma, o tai, ar asmuo rodo pakankamai dėmesio, ir jo asmeninės savybės. Be to, visi apklaustieji bene vienareikšmiškai sutiko, kad vien uniforma tikrai nepakankamai įkaitina.

Taigi, pasirodo, kad svarbiausia ne tai, kokį vizualinį įspūdį sudaro uniformuoti asmenys, o tai, kokios jų  asmeninės savybės. Jei norite būti geidžiami ir atrodyti patikimi, nepakaks vien tik įsigyti „populiariausią“ uniformą ...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Pamiršo pilotus ir stiuardeses
Naujas komentaras