Ar ir jums gana dešimties minučių?

 
6 komentarai
Mokslininkai paskaičiavo, kiek trunka idealus seksas.

Pagal tyrimo rezultatus, daugumą vyrų ir moterų tenkina dešimties minučių lytinis aktas prieštaraujant pasakojimams apie ištisas valandas trunkančius meilės žaidimus.

Amerikiečių tyrėjai Erikas Korti ir Džina Gvardian nusprendė paskaičiuoti, kiek gi iš tikrųjų turėtų trukti idealus lytinis aktas. Jei tikėti holivudiniams filmams ar pasakojimams mylėtis reiktų daug daug valandų.

Pasak Eriko Korčio, masinė kultūra yra nustačius seksualinio aktyvumo stereotipus. Daugelis vyrų ir moterų dar ir šiandien tiki pasakomis apie lytinius santykius, kurie trunka visą naktį. Tokie svaičiojimai sukuria nusivylimą ir nepasitenkinimą realybe.

Norint išsiaiškinti, ar taip yra iš tikrųjų, mokslininkai atliko penkiasdešimties sekso specialistų, tarp kurių buvo ir psichologų, gydytojų, socialinių darbuotojų, apklausą. Atliktoje apklausoje buvo klausimai ir apie tai, kiek turėtų trukti seksas, kurie jį laikytų adekvačiu, idealiu, per daug ilgu ir per daug trumpu.

Dauguma apklaustųjų pranešė, kad „adekvatus“ seksas trunka nuo trijų iki septynių minučių – ne pats geriausias, bet ir ne pats blogiausias. O idealus seksas trunka nuo 7 iki 13 minučių. Be to, jei lytinis aktas trunka ilgiau nei 13 minučių, jis laikomas užsitęsęs. Tuo pat metu, užsiėmimas seksu nuo vienos iki dviejų minučių netenkino daugumos apklaustųjų.

Pagal mokslininkus, šie rezultatai parodo, kiek trunka realus seksas. Jie taip pat tikisi, kad šie tyrimai padės išsklaidyti iliuziją apie tai, kad labiausiai tenkina ilgai trunkantis lytinis aktas. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Smagu, kai gerai pamyli, bet kai per ilgai, tai uzp*sa :D
Bet kuri turinti patirties pasakys kad uztenka tiek kol kibirksys akyse suzaibuoja is palaimos. Nesvarbu tai ivyko po 2min ar 40min trukusio akto. Viskas priklauso nuo partnerio gebejimo paruosti sexui ir efektyviai siekti moters tikslo. Katra cia vadina myztukais prajuokino nes reikia valanda bruzintis kol didyji O pasiekia. Na, bent isvis pajaucia.. O siaip cia kazkas nebenormalu..
Man tai kartais uztrunka ir daugeliui moteru tai nelabai patiko. Labai daug kurios isizeidzia, kad jos manes nejaudina, nepilnavertiskumo jausmas kazkoks joms atsiranda. Bet yra tokiu su kuriom iki ausros buvo... arba tokia situacija " Ot velnias, jau 3 valandos , o ryte 7 keltis. Del to daznai veluodavau i darba, nes nesugebedavau atsikelti po sunkaus naktinio darbo. O siaip pavyzdziui 10 minuciu, be jokiu ten oraliniu, ryte pries darba optimalus laikas. Bet kokiu atveju partneriai turi sutapti emociskai.
Esme yra tame koki malonuma ir kokiam laikui suteikia tai ;) pagal Vitalija reikstu jog Froidas buvo teisus ir zmogaus visa gyvenima kontroliuoja seksas ir visa prasme yra taip tariant "Krustis" Ir manau esme yra ne butent ilgume man asmeniskai 15 minuciu yra pats tas paskiau pakartoju tai trunka ilgiau ar trumpiau - mano suzadetine nesiskunde :P
kvaisa tu tikra, jis dulkina dar kelias be taves nes jam ne tavim apsiribot
10-13min cia kazkokie myztukai, matyt tik alkasai, narkasai, storuliai, ir senukai tiek tik gali. Mnao vyrui 31 metai, nuo pat ryto stovi, galime, kad ir valanda myletis. Po tokio savo gero vyro gyvenime jo i kita niekada neiskeisciau, nes baisu slabaka koki tureti tada gyvenime vaginalinio orgazmo nebus, jau turejau myztuka, tik radusi savo vyra ir pamaciusi kiek jis gali iskart meciau savo suzadetini ir istekejau uz kito vyro.9 Metus turiu super aistringa santuoka. Mano vyras be zalingu iprociu, negeria, neruko, sportuoja, sveikai maitinasi, praktikuoja joga ir yra labai istvermingas. Iki dabar dekoju gyvenimui uz tai, kad leido pazinti vyra suteikusi man kuniska malonuma. Geras vyras lovoje geriau uz viska gyvenime.

Naujas komentaras