Ar ji bloga mergaitė?

 
Moterys labai greitai tapo šiuolaikinės ir paveldėjo agresyvumą ir vojerizmą (mėgavimąsi stebint kitų lytinius organus arba sueitį). Moterys daugiau nebeguli apačioje ir nebelaukia, kol vyras nulips; šių dienų moterys nesigėdija užlipti ant vyro ir mėgautis seksu valdant situaciją.

Šiek tiek sudrėkti ir tapti gašlia – jau nebetoks didelis tabu ir moterys apie tai galvodamos jau neberausta. Pasiruošk sužinoti, kas intriguoja seksualiai atkaklias moteris. Tu gali dairytis siurprizo parduotuvėje, bet gali pakakti gero losjono rankoms… Tuoj surasi, ką aš noriu pasakyti…

Pasakyk, kad tu to nori…

Kai kurios moterys pasibaisėja  ”purvinomis kalbomis”, kitos jas mėgsta ir trokšta tęsinio. Sekso metu tu gali švelniai pašnibždėti moteriai į ausytę kokių nors gašlių žodelių ir tai gali netikėtai priversti ją patirti orgazmą.

Yra moterų (patikėk manimi), kurioms gašlūs žodžiai sekso metu – didžiausias komplimentas. Atmink, kad sekso metu veikia visi pojūčiai ir pasitelkęs vaizduotę gali iškelti savo seksualinę patirtį į visiškai kitą lygį. Be abejo, tau nereikia “pilti” vulgarių frazių ir sakyti, kad norėtum permiegoti su savo merginos geriausia drauge, nes gali “perlenkti lazdą”.

Kartais pakanka tiesiog pasakyti, ko tu iš jo nori, ką tu nori su ja padaryti. Pasitelk vaizduotę. Papasakok jai savo fantazijas, kuriose dalyvauja ji ir uždavinėk klausimus, į kuriuos reikia atsakyti tik “taip” arba “ne”, pvz. gali pašnibždėti jai: “Ar nori, kad aš tave apversčiau ir padaryčiau tai, apie ką svajoju visą dieną?”. Jeigu moteriai tai patiks, tu suprasi tai iš jos kūno kalbos.

Jeigu tu nori sužinoti, ar tavo merginai patinka/nepatinka tokie dalykai, pabandyk subtiliai pradėti pokalbį šia tema , pvz. gulint lovoje ir žiūrint televizorių. Pasiteirauk jos apie tai, kokios frazės jai patinka ir jeigu jūsų skoniai skiriasi, surask kompromisą. Nebijok parodyti moteriai savo jausmų, pasakyk, ką tu nori su ja padaryti…

Viešas nešvankumas

Tikriausiai vienoje populiariausių svajonių užsiimti seksu viešumoje visada būna pilnatis, šilti orai  ir, be abejo, paplūdimys. Dauguma moterų įsivaizduoja vienokį ar kitokį romantini scenarijų, kuriame vaidmenis atlieka vynas, privatumas ir tu, net jei kalba eina apie viešumą. Tačiau dabar prašau tavęs skirti ypatingą dėmesį tam, ką netrukus pasakysiu: moterys mėgsta lengvą ekshibicionizmą ir jas jaudina seksas viešumoje, tačiau nei viena mergina nenori būti sučiupta ir palaikyta “lengvabūde”.

Jaudulys, kylantis sekso viešoje vietoje metu, siejamas su rizika būti pagautiems ir tabų laužymu ir labai stipriai “įkaitina” abu partnerius. Ar kada nors bandei glamonėti savo moterį kavinėje, restorane, kine? Kaip ji reagavo? Ar ji atitraukė tavo ranką ir metė pasišlykštėjimo žvilgsnį, ar praskėtė kojas ir leido tavo rankai slysti į jos kelnaites? Juk nėra geresnio būdo patirti viską, ką pasakojau, nei pačiam tai išbandyti, taip? Pirmyn – bandyk, eksperimentuok ir mėgaukis.

Jai patinka stebėti

Pas mus (žmones) jau priimta, kad nėra labiau jaudinančio vyrą dalyko nei vizualinis stimuliavimas, bet… Ar tu žinojai, kad moterys taip pat mėgaujasi žiūrėdamos į vyrą? Aš tikrai nesakau, kad tau dabar reikia įjungti  žymią muziką “You can leave your hat on” ir šokti taip, tarsi būtum užaugintas “Chippendales” striptizo šokėjų grupės. Vietoj to pakanka lėtai nusirenginėti ir žvelgti moteriai į akis. Tu nepatikėsi, kaip moteris gali susijaudinti, matydama, kaip tu nusiiminėji diržą arba atsisegi savo marškinius.

Taip pat visi žino, kad vyrams patinka matyti, kaip moterys žaidžia su savimi (darbuojasi rankomis). Vyras negali atsispirti pagundai matydamas kaip moteris moka tenkinti save. Turbūt labai mažai moterų mėgsta matyti panašiai besielgiantį vyrą, tačiau nepabandęs nesužinosi. Kai kurias moteris jaudina tai, kad vyrai save glamonėja galvodami apie jas. Tik nepradėk elgtis, kaip maratonininkas – daryk tai lėtai, erotiškai.

Jeigu tau nelabai norisi pradėti panašių pokalbių, kas trukdo pradėti lytinį aktą nuo abipusės masturbacijos? Tokiu būdu tavo rankos nuo jos genitalijų gali pereiti prie tavųjų. Jeigu pamatysi, kad moterį stebina tai, kad tu prieš ją masturbuojiesi, paimk jos ranką ir uždėk ant varpos ir tęsk, ką darei… Jeigu tu elgsies seksualiai, o ne pornografiškai, daugumai moterų tai tikriausiai patiks ir jos pačios įsijaus į visą procesą. Vienintelis būdas patirti tai – išbandyti. Praktikuokis!

Jos “Animal Planet” kanalas

Moterys pagaliau suvokė, kad sakyti, ko tu nori lovoje – nėra blogai ir tai negadina nuomonių apie jas. Jeigu moterys kažko nori, jos tiesiog paprašo arba gudriai priverčia tave taip pasielgti. Galų gale, kokia lytinių santykių prasmė, jeigu joms visą laiką tekstų vaidinti ir nejausti pasimėgavimo? Vyrams patinka klausytis moterų pasakojimų apie tai, ko jos trokšta ir geidžia ir visų moterų pasakojimai skiriasi kaip diena ir naktis. Norėdamas sužinoti, ko nori TAVO moteris, turėsi paprasčiausiai jos to paklausti.

Turbūt kai kurie vis dar nesuvokė, kad seksas – tokia pat svarbi santykių dalis, kaip ir bendravimas, pasitikėjimas ir draugystė. Sunku išsaugot santykius su žmogumi, kurio, pvz. netenkina lytinių santykių dažnis, tačiau kai kurie mano, kad blogas seksas – ne priežastis santykiams nutraukti. Aš nesutinku. Jeigu tu nori mylėtis keturis kartus į savaitę, o “laimė” iškrenta tik kartą į mėnesį, žmogau, jūsų santykiuose iškilo rimta problema. Nori išsaugoti santykius? Ieškok kompromiso, nes laikrodis tiksi…

Minėta problema tikriausiai prives prie kitų problemų. Vienas iš nepatenkintų partnerių tikriausiai užmegs romaną arba nepagarbiai elgsis su kitu, nenorinčiu pasiduoti ir siekiančiu išsaugoti santykius, žmogumi. Galiausiai santykiai pradės naikinti patys save dėl vis didėjančios spragos bendravime. Visada aptark problemas su savo partnere ir, prieš įsiveldamas į ką nors rimtą (santykius), įsitikink, kad abu norite to paties ir jūsų geismai sutampa.

Viso geriausio, džentelmenai. Atminkite, kad gero sekso paslaptis – išradingumas ir naujovės. Atiduokit tam savo širdį ir sielą!

 
Komentarai
Naujas komentaras