Ar jis aistringas? Pažiūrėk į bevardį pirštą ir sužinok!

 
Ieškant vaikino kiekvienai moteriai turi būti labai svarbus dydis. Jo bevardžio piršto dydis, nes būtent jis yra susijęs su vyro libido.

Mokslininkai nustatė, jog šio piršto dydis iš tikrųjų yra nulemtas vyro ir moters hormonų santykio gimdoje.

Kuo daugiau testosterono (vyriško hormono) – tuo daugiau paveikiamas kūdikis ir tuo ilgesnis jo bevardis pirštas gali būti.

Šis tyrimas pirmą kartą paaiškino, kodėl vyrų ketvirtasis pirštas dažnai būna ilgesnis už smilių, o daugumos moterų – atvirkščiai.

Bevardžio piršto ilgis prieš tai buvo siejamas su spermatozoidų skaičiumi, agresyviu elgesiu ir sportiškumu, o aukštesnis testosterono lygis yra susijęs su didesniu aistringumu.

Profesorius Martinas Cohnas ir daktaras Zhenghui Zhengas, Floridos universiteto biologai, sako, jog bevardis pirštas yra pilnas sekso hormonų receptorių.

Eksperimento metu jie tyrė grupę besilaukiančių laboratorijos žiurkių, tokios rūšies, kurios pirštų ilgio santykis toks pat kaip ir žmonių, ir kontroliavo genus, kurie veikia estrogeno ir testosterono lygius.

Didesnis testosterono kiekis veikė užpakalinių letenų bevardžių pirštų ilgį, kuris, kaip sako mokslininkai, savo jautrumu sekso hormonams yra tokios pat, kaip kairė žmogaus ranka.

Testosterono kiekis gimdoje lemia bevardžio piršto ilgį ir taip paaiškina, kodėl ketvirtasis vyrų pirštas yra ilgesnis nei moterų.

Palyginus, žiurkės su didesniu estrogeno kiekiu buvo „moteriškesnės“ išvaizdos ir turėjo trumpesnį bevardį pirštą. Beveik visi šios grupės patinai turėjo lytinių organų defektų.

Tyrimo rezultatai gali turėti reikšmės ligoms, susijusioms su hormonų pusiausvyra, tokioms kaip prostatos sutrikimai ar krūtų vėžys.

Dr. M. Cohnas sakė: „Sekso hormonai veikia piršto ilgį, o proporcijos yra nustatomos dar net nesusiformavus kaului. Tai vyksta per trumpą vystymosi periodą, tačiau išlieka visam gyvenimui“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras