Ar moteriški dydžiai turi reikšmės?

 
2 komentarai
Didelės moters krūtys! Gili vagina! Didelis klitoris! Gigantika! Ar tikrai dideli dydžiai žada tik didelį malonumą?

Moteriška krūtinė

Medicinoje yra užfiksuoti štai tokie anomališki rekordai. 14-metės amerikietės iš Oklahomos biustas svėrė 7200 g. Ispanų moters dar blogiau – 9520 g. Martinas Monisteris knygoje „Žmonijos keistenybės“ yra pateikęs damos biusto fotografiją, kai kiekvienos krūties periferija buvo 83,3 cm. Tačiau visa tai atrodys niekis palyginus su kinės mergaitės Ting Džiafen turimomis grožybėmis: jos biustas svėrė 10 kg; krūtinės periferija lygi 48 cm; diametras – 30; ir svarbiausiai, kad jai buvo 12 metų!

Multikrūtinė

Didelis krūtų arba spenelių kiekis vadinamas polimastija. 1886 m. profesorius Niugenbaueris Prancūzijos medicinos akademijoje pristatė moterį su 5-iomis krūtų poromis. Moteris buvo pagimdžiusi, todėl buvo išsiaiškinta, kad kiekviena iš 10 krūtų davė pieno. Tais pačiais metais prof. Stojanovas pristatė 23-ejų metų lenkę, kuri taip pat turėjo 5 poras krūtų ir visos jos davė pieno. Lygiai tas pats, tik be pieno, gali atsitikti ir pas vyrus. Tai vadinama ginekomastija.

Vaginos

Amerikiečiai ir anglų ginekologai mano, kad pati didžiausia vagina priklauso škotei Annai Swan (1846-1888 m.). Žymi moteris savo gabaritais papildė Gineso rekordų knygą. Anna gimė normalus vaikas, tačiau 9 metų ėmė augti ne metais, bet mėnesiais. Ir 19 metų pasiekė 234 cm.

Ši moteris įsidarbino keliaujančiame cirke, ir keliaudama po šalis susirado savo gyvenimo meilę – kapitoną Martiną Beitz‘ą, kurio ūgis buvo 2 m 18 cm. Ir 1872 m. Anglijoje buvo užfiksuota aukščiausių žmonių santuoka. 1879 m., kai Annai buvo 33 metai, ji pagimdė patį didžiausią kūdikį, svėrusį 1 kg 800 g. Jo ilgis buvo 86 cm. Tačiau po grubaus gimdymo, kadangi pati moteris negalėjo pagimdyti tokio dydžio vaiko, jis neišgyveno.

Juk žinote, kad pati didžiausia kūdikio kūno dalis – galva. Annos vaiko galvos apimtis buvo 48 cm (vidutiniškai įprasto vaiko galvos apimtis – 30-34 cm). Vidutiniškai moters vagina gimdymo metu atsidaro 10 cm, o Annos atveju – tai buvo 16 cm. Todėl teigiama, kad didžiausia vagina ir priklausė būtent šiai moteriai.

Pati mažiausia vagina

Yra atvejų, kai vaginos net neįmanoma išmatuoti (ne todėl, kad mergina neleidžia to padaryti, o todėl, kad matuoti nėra ko). Mažesnė nei 1 cm. Yra užfiksuotos tokios vaginos, kurios yra išsivysčiusios, tačiau neviršija 2-3 cm. Šiuolaikinė medicina gali ištaisyti tokias gamtos klaidas, ir tam yra taikomis chirurginės operacijos ir pratempimai.

Multivagina

Labai retais atvejais mergaitės gimsta su dviem vaginomis. Tačiau toks atvejis gali būti neaptinkamas iki lytinio gyvenimo pradžios. Yra užfiksuoti tokios anomalijos:

- du vaginaliniai kanalai ir vienas įėjimas į vaginą;

- du įėjimai susilieja į vieną vaginos kanalą;

- du autonominiai įėjimai, du kanalai, dvi gimdos ir 4 kiaušinėliai.

Galimas tokių defektų chirurginis pataisymas, ypač jei jie yra aptinkami dar iki gimdymo arba ankstyvoje vaikystėje.

Pats stambiausias klitoris

Šį organą medikai labai ilgai ignoravo. Ir tik šiais laikais pradėjo tyrinėti jo sandarą, funkcijas ir galimybes. Vis dėl to kai kurie įdomūs užrašai išliko. 1744 m. Dominykos saloje generolas Melvilis aptiko ir aprašė 24 metų moterį iš Mandango genties. Ji beveik neturėjo krūtų, veidas priminė purviną keptuvę, tačiau tarp kojų kybojo 5 centimetrų atauga. Pagal formą ir dydį jis priminė didįjį rankos pirštą. Ataugėlė buvo raudonai-avietinės spalvos. Iš pradžių generolas pagalvojo, kad prieš jį stovi vyras. Tačiau gerai apžiūrėjęs, generolas pastebėjo, kad gale matomas užaštrėjimas ir nėra jokio prasiskyrimo. Genties žmonės patvirtino, kad prieš jį stovi moteris, kuri vėliau leidosi tyrinėjama. Generolas pastebėjo, kad liečiant šią kūno dalį, ji didėja – pasiekdama 8 cm ilgį.

1824 m. vokiečių daktaras Otto iš Breslau pranešė, kad yra matęs afrikietės moters klitorį, kuris siekė 11,8 cm ir buvo 3,8 cm apimties. Otto pastebėjo, kad klitoris šiai moteriai visiškai uždengė įėjimą į vaginą. Anglai nenorėjo atsilikti ir dr. Beindridge‘as rado moterį, kurios klitoris buvo 13 cm ilgio ir atrodė kaip nesusijaudinęs penis. Tuomet vikingų palikuonis rado dar įdomesnį dalyką: XVIII a. švedų biologas Albrechtas von Cholleras aptiko moterį su 18 cm klitoriu! Jiems nenusileido prancūzai atvertę 1813 m. enciklopediją, kurioje buvo aprašyta moteris, kurios klitoris buvo... 31 cm. Tiesa, pastarasis atvejis nebuvo tiksliai įvertintas. Gainiodamiesi klitorio dydį vyrai pamiršo svarbiausią dalyką – išanalizuoti, kam jis reikalingas.

Pačios didžiausios lytinės lūpos

Šiuo atveju niekas nebus lyginamas su genčių Benin ir Benda moterimis. Dar nuo mažų dienų šių genčių mergaitėms buvo mechaniškai tempiamos išorinės lytinės lūpos, specialiai, kad padidintų jas. Esmė ta, kad toks „papuošimas“ genties vyrams atrodė labai seksualus. Kartais merginos sėsdavo viena priešais kitą ir padėdavo viena kitai tempti ir taip „gražintis“. Nuotaka, kurios lytinės lūpos yra mažesnės nei 10 cm buvo laikoma neperspektyvi.

Pačios normaliausios lytinės lūpos laikomos nuo 12 iki 15 cm. Tačiau yra ir laimingųjų, kurių žmonų „ausys“ siekia ir iki 20 cm. Jei jums įdomu, kaip tokios vargšiukės (o gal gražuolės?) susitvarko su savo grožybėmis – viskas labai paprasta. Paprasčiausiai slepia jas į vidų! O štai grįžo vyras namo: vakarienė ant stalo, lūpytės į išorę. Ir ko gi dėl mylimojo nepadarysi!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
del vaiko svorio straipsnyje apsijuokete
ji pagimdė patį didžiausią kūdikį, svėrusį 1 kg 800 g. Jo ilgis buvo 86 cm.
Naujas komentaras