Ar šokoladas gali padidinti lytinį potraukį?

 
Maistas gali turėti magišką galią lytiniam potraukiui. Senovės Graikijos ir Romos žmonės tikėjo, kad prieš mylintis reikėtų suvalgyti prinokusių vaisių. Metų metus buvo tikima, kad įvairių žolelių užpilai taip pat gali didinti lytinį potraukį.

Arabų šalyse manoma, kad lytinį potraukį labiausiai skatina kava ir datulės, todėl vyrai šiais afrodiziakais mėgaujasi gana dažnai.

Nimesh Bhatia, virtuvės šefas, teigia, kad jis mėgstantis eksperimentuoti su maistu: „man patinka derinti įvairius maisto produktus. Vaisiai neabejotinai didina lytinį potraukį. Obuoliai, bananai, mangai, braškės, žemuogės... o jei viskas kartu, rezultatas gali būti tiesiog užburiantis“.

B. A. Roy, seksologas, teigia, kad „mityba turi didelę įtaką lytiniam potraukiui. Švieži vaisiai, pavyzdžiui, obuoliai, žalios daržovės, svogūnai, česnakai tikrai gali labiau nuteikti seksui. Tuo tarpu žmonės, kenčiantys dėl valgymo sutrikimų... praktiškai nesimyli“.

Kalbant apie lytinį potraukį, šokoladas taip pat negali būti ignoruojamas. Nimesh Bhatia manymu, šokoladas negali būti atskiriamas nuo... meilės: „Jis pasaldina santykius, mažina stresą, saugo nuo depresijos ir gerina lytinę funkciją, tačiau reikėtų rinktis tik kokybišką šokoladą“.

Taigi, šokoladas tikrai gali būti įtraukiamas į geriausių afrodiziakų sąrašą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras