Ar tikrai verta tuoktis su pirma meile? Ekspertai mano, kad taip

marriage.jpeg
 
Tai nutinka tik keliems iš daugelio – liekame su tuo žmogumi, su kuriuo dalinomės jausmais pirmą kartą. Ir tai yra vienas iš tų dalykų, kuriais žmonės žavisi, kai išgirsta. Tačiau ar vienas vienintelis mylimasis gyvenime tikrai yra geras dalykas? Ar yra kokių rizikų, jei su pirma meile liekate amžinai kartu?

Kaip ir bet kam, nėra vieno atsakymo, tinkančio visiems santykiams. Tačiau yra dalykų, kuriuos verta apgalvoti – vestuvių aplinkybės ar noras tekėti / vesti savo pirmąją meilę.

Todėl, kad mums naudingi sveiki ir saugūs santykiai, vedybos su pirma meile gali pasiūlyti papildomos paramos gyvenime. Svarbiausia yra tai, kad santykiai lieka stabilūs ir užtikrinti, arba jie gali turėti atvirkštinį efektą. Jei vedate savo pirmą meilę ir pasižymite skirtingomis vertybėmis apie tai ką reiškia būti lojaliu, saugiu ir stabiliu santuokoje, tai neleis jums klestėti ir trukdys siekti tikslų.

Kaip ir bet kokioje santuokoje, čia svarbiausia sveika idėja apie meilę ir santykius. Ir svarbu žinoti, kad abu aiškiai išsakote ką manote apie pamatinius santykių aspektus. Tam taip pat reikia žinoti, kad abu sutariate dėl to kiek vertinate santuoką ir įsipareigojimą ilgalaikiams santykiams.

Priežastis, dėl kurios tokia santuoka gali nepavykti yra ta, kad ne visada išmokstame to, kas yra sveika santykiuose stebėdami savo tėvus, o jei vedate savo pirmą meilę, būtent tėvai teikia pagrindinę informaciją apie santykių modelius. Jei esate jaunas ir vienintelis santykių pavyzdys jums yra tėvai, santykiams gali prireikti laiko, brandos, edukacijos ir patirties. Taip pat gyvendami interneto amžiuje turime platų pasirinkimą, kuris leidžia lengviau rasti naujus santykius, jei nesate laimingas ar jūsų poreikiai nėra patenkinti. Tai iš tikrųjų yra rimta priežastis, dėl kurios žmonės nejaučia spaudimo vedyboms su pirma meile, kaip buvo praeityje. 

Partneriams, kurie mylėjo ar susitikinėjo tik vienas su kitu, rekomenduojame pirmenybę teikti jų santykiams. Tai reiškia reguliarią komunikaciją apie tai kaip vienas kitą palaikyti ir rasti kompromisą. Jei mylėjote tik vieną žmogų, labai sunku žinoti, kad jis geriausias jūsų pasirinkimas ir tinkamiausias partneris jums.

Daugybė žmonių griauna santykius su pirma meile dėl to, kad įsivelia trečias asmuo. Jei kažkas netikėtai atsiranda ir tas žmogus jus intriguoja, pagundai gali būti sunkiau atsispirti, nes neturite su kuo palyginti tokios patirties. Kaip žinoti, kad jūsų partneris pasižymi visomis savybėmis, kurių jums reikia, jei neturite su kuo palyginti?

Daugeliui žmonių bent keletas santykių prieš vedybas padeda suprasti ko jie nori. Iš esmės tai yra svarbiausios pamokos, kurias turite išmokti prieš vedybas.

Tačiau, jei manote, kad sutikote tą vienintelį iš karto, neabejokite savimi. Galiausiai tik jūs žinote, kas jums geriausia.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras