Ar verta saugot nekaltybę povestuvinei nakčiai?

 
11 komentarai
XXI amžiuje vis rečiau išgirstame paauglių pareiškimą nekaltybę saugoti iki vestuvių. Žinoma, nekaltybės saugojimas turi ir savų pliusų: išvengiama nepageidaujamo nėštumo, lytiškai plintančių ligų bei bereikšmių santykių, paremtų vien tik seksu. Merginos išvengia vaikinų išnaudojimo, ir netenka išgyventi skaudžių akimirkų. Vis dėlto, ar tikrai reikėtų laukti iki pat vestuvių? Žinoma, spręsti Jums, tačiau mes pateiksime penkias priežastis, kodėl svarbu pasimylėti dar prieš vestuves.

1. Seksualinė „chemija“

Jessica Ciencin Henriquez, kuri, kaip teigia pati, saugojo nekaltybę vestuvių nakčiai, ir liko nuvilta: „Mūsų kūnai norėjo visiškai skirtingų dalykų, ir abu likome nusivylę. Tikėjomės, kad taip nutiko, nes buvo mūsų pirmasis kartas, tačiau ir vėlesni bandymai nedavė norimų rezultatų. Po šešerių santuokos mėnesių skyrybos mums atrodė geresnė idėja nei bandyti padaryti tai, kas atrodo neįmanoma.“

Gali atsitikti ir taip, kad po pirmosios nakties paaiškės, kad fizinis potraukis nėra toks stiprus, kokio tikėjotės.

2. Lytinė tapatybė

Kartais nutinka taip, kad niekas nesimylėję žmonės nėra tikri dėl savo lytinės orientacijos. Ne viena santuoka yra iširusi būtent dėl šios priežasties. Žinoma, tai nenutinka taip dažnai, tačiau juk nenorėtumėte po praleistų metų santuokoje sužinoti, kad jūsų antrąją pusę labiau traukia tos pačios lyties atstovai?

3. Dydis

Vyrams gali būti svarbu moters krūtų dydis, moterims – vyro varpos.Galbūt ne taip dažnai, tačiau dėl lūkesčių nepasiteisinimo santuokai gali kilti grėsmė.

4. Seksualinės problemos

Nepasimylėję prieš vestuves, nežinosite, ar turite seksualinių sutrikimų, pavyzdžiui, vyrams pasitaiko erekcijos sutrikimų ar ankstyva ejakuliacija, moterims gali būti sunku susijaudinti. Deja, tai galite sužinoti tik pasimylėję.

5. Seksualiniai poreikiai

Galbūt vienam norisi mylėtis kartą per dvi savaites, o kitam – kasdien, vienam priimtinas analinis ir oralinis seksas, kitam – tik vaginalinis, ir dėl to gali kilti nesutarimų. Dėl šių seksualinių poreikių nesutapimo gali kilti pykčių, ar, dar blogiau, gali privesti prie skyrybų. Turbūt kiekvienas sutiks, kad seksas – labai svarbi santykių dalis, todėl svarbu, kad seksualiniai poreikiai sutaptų.

Ar vis dar manote, kad nekaltybę derėtų saugoti povestuvinei nakčiai?

Suaugusiems.lt

Kaip manote, ar verta saugoti nekaltybę povestuvinei nakčiai?
 
Komentarai (11)
Vertybės gerai, bet kai jos pervertinamos....
Ot laikai atėjo :) Šitas straipsnis tik "įpareigoja" kuo daugiau žmonių mylėtis :)
Jūs gėriau parašykite, kokie pliusai yra saugoti nekaltybę iki vestuvių:) Manau, pastarojoje temoje mes atrasime daugiau pliusų :) O jeigu išsiskyrimo priežastis yra būtent seksas - tai tokia ir ta meilė tarp tokių žmonių buvo :)
kaip rodo gyvenimas jeigu pas sutuoktinius lovoje viskas gerai ir pikus gaudyti sekasi gerai tai visos kitos gyvenimo problemos net ir labai sudėtingos kažkaip sprendžiasi ir priešingai jei ne tai ir smulkūs ir nereikšmingi dalykai gali apversti gyvenimo vežimą..Iš čia ir seka ;aišku kad reikia pasimatuoti ir vienaip ir iš kito galo ir truputį pakrypusiai kaip vestuvinius rūbus.O davatkos tegu gyvena savam pasaulyje su aniuoliukais. Gal čia aplamai geriausiai rinktis dalyvaujant svingerių vakarėlyje su užrištomis akimis...
Manau, pries vestuves reikia visapusiskai pazinti zmogu, o seksas padeda tai igyvendinti. Jau geriau povestuvine nakti kaip nors kitaip paverst ypatinga..:)
vistiek jos niekas nevertina
Manau neverta.Del isvardintu priezasciu+ dar del to ,kad paskui gali gailetis kad tam zmogui pirma karta atidaviai,kai tiek laiko tai saugojai.
Nekaltybę galima brangiai parduoti kokiam turtingui diedui arba per porno kastingą. Sako, kad netoli Salomejkos gimnazijos yra gera supirktuvė - moka gerai.
Naivios mergaitės, jūs ir saugokit, o man ir be nekaltybės labai gera. :D

Loreta - :DDDD
Esu 24 ir vis dar nekaltas. Patikėkit, nieko tame gero nėra..
Kai mokiausi mokykloj, turėjau tikybos mokytoją, kuri teigė, kad teka nekalta (jai buvo 30 metų). Iš pradžių galvojom, kad bajeris, bet... kadangi mūsų merginų klasė, pakvietė... į savo mergvakarį. Žaidėm vaikiškus žaidimus ir valgėm pyragą. Abejonės išsisklaidė. Pasirodo, būna.
Manau neverta,bet neverta ir duotis nuo 14 metų...
Naujas komentaras