Ar vyrai visada pasiruošę seksui?

 
1 komentaras
Kad ir kaip patiktų seksas, kartais nuo to tiesiog reikia... pailsėti. Žinoma, kai patys esame pavargę, tą galima lengviau suprasti, tačiau, kai to nenori antroji pusė?.. Kartais tiesiog sunku suprasti, kad partneris ar partnerė nenori mylėtis, kai patys tiesiog degame aistra.

Kartais tiesiog reikia leisti partneriui (partnerei) pailsėti Neseniai JAV atliktas tyrimas parodė, kad po vaiko gimimo tiek vyrai, tiek moterys būna pernelyg pavargę, o jų lytinis potraukis – sumažėjęs. Šis tyrimas paneigė mitą, kad vyrai nori sekso visada.

Dar vienas tyrimas buvo atliktas Australijoje: apklausti vyrai, darbe patiriantys daug streso. Paaiškėjo, kad net 16 procentų vyrų nori mylėtis kartą per mėnesį (ar dar rečiau!)

Jay Cataldo, knygos „Susigrąžink savo merginą“ (angl. „Get Your Girl Back ) autorius, teigia, kad vienas didžiausių lytinio potraukio „žudikų“ - telefono tikrinimas prieš miegą. Kodėl? Jo teigimu, tai, kad prieš miegą pasitikriname elektroninį paštą ar pasižiūrime, ar negavome naujų sms žinučių, išblaško, ir tai sumažina lytinį potraukį. Telefonas ar kompiuteris gali priminti apie nepabaigtus darbus, stresą, patiriamą darbe, todėl geriausia nei telefono, nei kompiuterio į miegamąjį nesinešti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
"Telefonas ar kompiuteris gali priminti apie nepabaigtus darbus, stresą, patiriamą darbe, todėl geriausia nei telefono, nei kompiuterio į miegamąjį nesinešti." taip taip ...ir sekancia diena pasiruosti gauti sviezio moralo nuo savo boso, kodel darbai neatlikti...
Naujas komentaras