Atskleisti seksualumą lemiantys faktoriai

 
Gausybės mokslinių tyrimų dėka buvo išgryninti faktoriai, kurie daro įtaką tiek vyrų, tiek moterų seksualumui.

Štai keletas vyrų bruožų, kurie veda iš proto moteris:

1. Žemas balsas. Remiantis naujo Aberdino universitete atlikto tyrimo duomenimis, moterys labiau įsimena žemesnio balso tono vyrus.

2. Moteriškos išvaizdos vyrai. Kitas tame pačiame universitete atliktas tyrimas atskleidė, jog šiuolaikinėms moterims dažnai labiau patinka moteriškesnės išvaizdos – putlių lūpų ir švelnių skruostikaulių vyrai, kaip priešingybė su tradiciniu vyriškumu siejamiems kvadratinio žandikaulio, žemų antakių ir raumeningiems vyrams.

3. Raudona apranga. Ročesterio ir Miuncheno universitetuose atlikti tyrimai parodė, kad raudonos spalvos drabužius vilkintys vyrai yra patrauklesni, gražesni ir moterų akyse atrodo turintys aukštesnį statusą.

4. Stiprus ar nepastovios nuotaikos. Kanadoje esančio Britų Kolumbijos universiteto mokslininkai sako, kad moterims visai nepatinka besišypsantys, laimingi vyrai, tačiau jas veda iš proto pasididžiavimo ir galios veide neslepiantys ar nepastovios nuotaikos stipriosios lyties atstovai.

5. Randai. Remiantis žurnale „Asmenybė ir individų skirtumai“ (ang. „Personality and Individual Differences“) publikuotos apklausos duomenimis, moterys mano, kad randai ant vyro veido iš karto didina jo seksualumą.


O štai bruožai, kurie seksualesnėmis daro moteris:

1. Raudona apranga. Du Ročesterio universiteto psichologai nustatė, kad raudonai apsirengusios moterys prikausto vyrų dėmesį ir verčia juos jaustis įsimylėjusiais, nors jie patys to nežino.

2. Rimtumas. Labai linksmos moterys vyrams atrodo nepatrauklios ir netgi juos baugina, taip tikinama trijų pirmaujančių Amerikos universitetų projekte.

3. Putlios lūpos. Mančesterio universiteto atliktas tyrimas atskleidė, jog vyrus labiau traukia putlių lūpų ir/ar lūpų dažus naudojančios moterys.

4. Rudi ar juodi plaukai. Priešingai nusistovėjusiai nuomonei, neseniai atliktų tyrimų išvadose rašoma, kad rudų ar juodų plaukų savininkės vyrams patinka labiau nei šviesiaplaukės.

5. Ilgos rankos. Mokslininkai iš Naujojo Pietų Velso universiteto Sidnėjuje nustatė, kad ilgas rankas turinčios moterys laikomos seksualesnėmis nei ilgų kojų savininkės.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras