Atvira išpažintis: „Nekaltybę praradau 32-jų”

 
8 komentarai
„Šiandien jaunos merginos patiria spaudimą kuo greičiau prarasti nekaltybę, tačiau tik susilaikymas paverstų jas stipresnėmis ir labiau gerbiamomis vyrų“, - tokios pozicijos laikosi britė Sophie Atherton, skaistybę praradusi būdama 32 metų. Kas nulėmė seksualine abstinencija paremtą moters gyvenimą? Visi atsakymai – S.Atherton laiške.

„Kai buvau dar nepilnametė, visada galvojau, kad reikia kuo greičiau atsikratyti nekaltybės šleifo – galvojau, kad taip įgysiu didesnį autoritetą. Tačiau viskas susiklostė kitaip ir šiandien dėl to labai džiaugiuosi. Pirmą kartą pasibučiavau su vyru būdama 15 metų, tačiau nuo tada intymumas mano gyvenime ilgai ir nebeįgavo artimesnio ryšio.

Galiausiai laikiausi neįprastos ir maištingos pozicijos: savo nekaltybę laikiau iki 32 metų. Kai kam gali atrodyti, jog jeigu delsiau šitiek laiko, vadinasi su manim yra kažkas negerai. Bet tikiu, kad atidėdama savo seksualinį gyvenimą, laimėjau labai daug. Išsiugdžiau itin stiprų charakteri ir begalinį pasitikėjimą savimi.

Per visą savo gyvenimą užmezgiau labai daug draugysčių su vyrais. Turėjau tai, apie ką mano bendraamžės galėjo tik pasvajoti. Mėgavausi gyvenimu, bandžiau užkariauti pasaulį. Žinau, kad už viską galiu dėkoti tik savo stipriai asmenybei.

Dėl ko nutariau šio žingsnio palaukti? Būdama jauna bijojau, kad vyras mane įskaudins ar tapsiu nėščia. Negana to, buvau aštuoniasdešimtųjų pabaigos vaikas, kada tiesiog sprogo AIDS bomba. Dėl šios priežasties itin bijojau ir lytiškai plintančių ligų.

Užsitęsusi mano nekaltybė padovanojo neįprastą patirtį - augti kaip asmenybei be vyriškos įtakos. Jokiais būdais nenoriu pasakyti, jog nekenčiu stipriosios lyties atstovų. Veikiau, priešingai. Visą laiką vyrai krito po mano kojomis. Turėjau puikią galimybę mėgautis jų kompaniją, ko, kitu atveju, greičiausiai nebūčiau turėjusi.

Nebuvau kažkam įsipareigojusi, todėl daug keliavau, gyvenau skirtinguose miestuose, galėjau apsvarstyti darbo galimybes bet kurioj pasaulio vietoje. Niekas manęs nelaikė, todėl gyvenau tik dėl savęs.

Prisipažinsiu, jog ne visada jaučiausi pati laimingiausia būdama vienintelė skaistuolė tarp savo bendraamžių. Kartais galvodavau, kad esu išsigimėlė. Tačiau dažniausiai tuo didžiavausi ir nevengdavau aptarinėti savo situacijos su kitais.

Retkarčiais užplūsdavo baimė, kad seksualiai suartėsiu su vyru būdama senyvo amžiaus ar net numirsiu skaisti. Tačiau, žinojau, kad galiausiai save priversčiau ir suartėčiau su bet kokiu vyru.

Tačiau taip nenutiko. Atėjo laikas, kai iš tikrųjų jaučiausi pasiruošusi seksualiniam gyvenimui. Iš tikrųjų, buvau daugiau, negu pasiruošusi – mano libido prašyte prašėsi išleidžiamas. Be to, sutikau tą žmogų, kuriam ir norėjau padovanoti savo nekaltybę.

Turiu pripažinti, kad visą šį laiką gyvenau be jokio seksualinio prisilietimo. Tiesiog seksualumo patenkinimui naudojau savo pačios rankas. Dabar puikiai žinau slapčiausias daugiausiai malonumo suteikiančias kerteles. Niekada būdama su vyru nevaidinčiau orgazmo – padėčiau jam, sakyčiau ką ir kaip daryti, kad galiausiai iš tiesų patirčiau didžiąją palaimą.

Pasakyti „ne“ vyrui galinti moteris demonstruoja savo nepriklausomumą ir laisvumą. Kuo ilgiau atidedamas seksualinis gyvenimas, tuo labiau auga jos savigarba ir kūno nuosavybės jausmas.

Šiandieniniame gyvenime visa kalba sukasi apie visko gavimą čia ir dabar. Tačiau aš išmokau laukti. Kai mano amžiaus moterys jau praranda susidomėjimą seksu, aš vis dar regiu jį tokį patį jaudinantį kaip ir pirmą kartą.“

Suaugusiems.lt, parengta pagal Guardian.co.uk 

 
Komentarai (8)
Dabartinės mergytės, ypač iš asocialių ir neturtingų šeimų, jau mokykloje pradeda dulkintis nuo 12 metų, o būdamos 16 metų jau atrodo kaip 20 - metės. Užsiaugina paltų užpakaliuką ir pritvinkusias ne pieno, bet minčių apie turtingas dėdes krūtis, nes organizmas seniai pasiruošęs gimdyti, bet kaip vaiką užauginti ir į mokslus išleisti, išmaitinti neturi žalio supratimo. Pasidaro begales abortų ir jau 30 metų nebereikia joms jokio sekso, nes yra galutinai susidevėjusios ir be ateities. O kol kas kibimas gatvėse eina sėkmingai, nes papinga besimaivanti nepilnametė panelė kaip gazelė atrodo tik seksui ir sukurta. Sveikas vyras negali nepamerkti jai akies ir nepadulkinti, nepadaryti kvailelei vaiko, po kurio ši lekia vėl aborto darytis ir taip yra luošinama Lietuvos ateitis, gadinama moterų sveikata. Gimnazijose nebelieka nekaltų merginų.
Man tai atrodo, kad tas nekaltybės sureikšminimas yra visuomenės yda, paplitusi labai ilgai jau. Kam taip sureikšminti seksą? Vaje, pirmas kartas, o, kaip svarbu kada, su kuo ir t.t., kiek partnerių turėsi ir panašiai. Žiūrėkite į tai paprasčiau, žmonės. Tai tiesiog dviejų žmonių veikla, teikianti džiaugsmą ir malonumą, nei kažkas purvino, nei kažkas, kas paverčia kažką kažkieno nuosavybe. Seksas nepriverčia moters nusižeminti ir prarasti savigarbą. Tikiuosi, kad kada nors visuomenė atviriau ir ramiau žiūrės į (pirmuosius) lytinius santykius.
Na ka ir as esu dar skaisti o man jau 22 metai, ir ka is manes viena tiek juokes tiek juokes.pati neturejo savigarbos ne trupucio.ir jai tai kele juoka.o paskui pastojo del to istekejo uz kazkokio atsiprasau uz zodi gezo.ir db gales supuot.o kito ji ir negautu jei save svaiste su visais ir i visas puses.na kad juokesi is manes tas man paliko didele nuoskauda.bet man jos db gaila..
debile nu daugiau ner ka pasakyt
Sita fraze "Kuo ilgiau atidedamas seksualinis gyvenimas, tuo labiau auga jos savigarba ir kūno nuosavybės jausmas." yra labai dviprasmiska nes yra primetama kad visos moterys kurios megaujasi sveiku seksu savaime tampa vyro nuosavybe. Is to isplaukia kad ne jie kartu buna o paprasciausiai "jis" "ja" d****na.
čia nėra nei kuo didžiuotis, nei ką smerkti. tegul ji praranda tą nekaltybę kada tik nori, bet galėtų nepasakot apie tai visam pasauliui! :LP
nei didžiuotis čia, nei nesididžiuoti. aš manau, kad čia kiekvieno privatus reikalas, ar tu skaistus, ar ne, kam kelti tai kaip vertybę? Vat jei būtų ką nors gero visuomenei nuveikus, tai tada yra ko didžiuotis, o čia...
DABAR VISKA REGIU KAJP IR PIRMAJI KARTA-tai kad tas pirmas kartas katik buvo;DD nesuprantu tokiu zmoniu.. Jei ji aseksuali tj tegul jei jai gerai,bet kam pasakot visiem ir dar didziuotis,kad OJ KOKIA AS NEREALI.. Jai intymus gyvenimas buvo,kajp galima suprasti,paskutinej vietoj, NIEKAS NEVARZE,PATYRIAU DXJ GERU DALYKU - kas kam rupi. Manau kiekvienas pritars kad patirti jaunystes meiles yra kur kas smagiau nei 32 metus seksualines abstinencijos. Susikta karjeriste. NUSTOK DIDZIUOTIS TUO KUO NEVERTA! Over and out.
Naujas komentaras