Atviros kelnaitės: ką reikia žinoti apie jų įvairovę?

 
Erotinio asortimento prekių parduotuvėse palyginti visai neseniai pasirodė dar viena naujovė. Tai – atviros kelnaitės. Reikia pastebėti, jog šis pikantiškas pirkinys gali pasigirti vis didesniais ir didesniais pardavimais. Belieka tik daryti prielaidą, jog pardavimų augimui įtakos turi ne tik pati pirkinio koncepcija, bet ir didelė įvairovė. Pasirodo, jog tokio tipo kelnaitės gali būti labai įvairios. Būtent apie šią įvairovę ir pakalbėsime plačiau.

Iš prancūziškų audinių

Viskas, kas yra atvežama iš šios šalies, (nepaisant to, kas tai bebūtų – vynas, kvepalai ar aprangos detalės), siejasi, su elegancija, kokybe, rafinuotumu bei prabanga. Būtent tokiomis savybėmis gali pasigirti ir prancūziški audiniai, tad vargu, ar galima rasti, dar labiau prabanga alsuojantį, elegancija ir rafinuotumu pasižymintį bei aukštesnės kokybės apdarą, nei tą, kuris yra pasiūtas iš prancūziško audinio? Belieka tik pastebėti, jog tokio tipo kelnaitės yra siuvamos ir iš prancūziškų audinių, todėl, vargu, ar rasite labiau dėmesio vertą pasirinkimą.

Su perliukais

Daugeliui dailiosios lyties atstovių atviros kelnaitės gali atrodyti kažkas itin neįprasto, įspūdingo, tačiau reikia pabrėžti, jog yra ir tokių, kurioms tokios kelnaitės jau seniai atrodo savaime suprantamas dalykas ir nedaro jokio įspūdžio. Tačiau šių kelnaičių gamintojai turi kuo nustebinti net ir taip mąstančias moteris, tad gali pasiūlyti atviras kelnaites su perliukais. Toks puošybos elementas prideda dar daugiau prabangos, išskirtinumo, elegancijos, Tiesa šios detalės prie kelnaičių gali būti tvirtinamos pačiose įvairiausiuose vietose (priekyje, šonuose ar nugaroje), o siekiant visiško komforto, yra galimybė jas nuimti.

Su deimantais

Norite kažko itin puošnaus bei išskirtinio, tačiau nemėgstate perlų? Tokiu atveju, atkreipkite dėmesį į kelnaites, dekoruotas mini deimantais. Toks dekoro elementas atrodo ypač skoningai bei jaunatviškai, todėl jais puoštos kelnaitės idealiai tiks jaunai, tačiau savimi pasitikinčiai bei savo vertę žinančiai moteriai.

Iš poliesterio

Tokios kelnaitės gali būti siuvamos iš pačių įvairiausių audinių, tad renkantis prekę, tikrai verta į juos atsižvelgti. Tam, kad išsirinkti būtų paprasta, reikia atsižvelgti į savo norus bei poreikius, tačiau būtina pabrėžti, jog vienu svarbiausių kriterijų renkantis tokią prekę išlieka patogumas bei galimybę jausti visišką komfortą. Jei ir jūs būtent tam teikiate pirmenybę, tokiu atveju, verta rinktis kelnaites, pagamintas poliesterio – ši medžiaga itin maloniai priglunda prie kūno, leidžia jaustis laisvai bei patogiai.

Su nėriniais

Mėgstate klasiką ir jokie perliukai, deimantai ar prancūziški audiniai jūsų nedomina? Tokiu atveju verta rinktis kelnaites, gausiai dekoruotas nėriniais. Nors toks aksesuaras iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti visiškai neypatingas, tačiau galima išvardinti daug privalumų: tokios kelnaitės yra patogios, be to, visada išlieka madingomis.

Kaip matyti, atvirtų kelnaičių pasirinkimas yra toks didelis, jog tikrai rasite kuo pamaloninti partnerio akis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras