Beprotiškiausi visų laikų sekso nutikimai

 
Ne paslaptis, jog kartais meilė teikia anaiptol ne džiugesį, o begalinį dvasinį ir fizinį skausmą. Pateikiame keisčiausias ir skausmingiausias kada nors nutikusias sekso istorijas. Tik jokiu būdu nebandykite to namuose!

1. Saldžioji vagina.

Šiaurės Amerikoje gyvenanti moteris orgazmą pasiekti nusprendė tikrai ne kasdienišku būdu. Vietoj įprastinės stimuliacijos pačios ar sekso žaisliukų pagalba – į slaptą moteriškąją vietelę nusprendė įsikišti ledinukų! Idėja ir išradingumas tikrai verti pagyrų, tačiau vargu ar malonumas buvo didžiulis.

2. Aistringas bučinys.

Per didelė aistra prie gero nepriveda. Taip nutiko ir jaunai merginai iš tolimosios Kinijos, kurios įsiaudrinęs vaikinas taip aistringai bučiavo mylimosios ausį, jog sugebėjo liežuviu rimtai sužaloti jos ausies būgnelį.

3. Pašėlusi močiutė.

Pasirodo, jog amžius lytiniams santykiams visiškai nesvarbus. 77 metų močiutė ir jos mylimasis buvo tokie įsiaudrinę, jog sueities metu moteris sugebėjo susižaloti vaginą plaktuku! Po to, žinoma, prireikė skubios medikų pagalbos.

4. Lūžęs pasididžiavimas.

Kokių tik priemonių nesiima mieli vyrai savo vyriškumui padidinti ir partnerei patenkinti. Vienas iš būdų – penio didinimo tabletės, kurias iš gatvės prekeivio įsigijęs kaimyninės Lenkijos gyventojas vos nepasidarė sau galo. Mat po jų vartojimo vyrą ištiko insultas ir medikai tik per plauką išsaugojo jo gyvybę.

5. Išniręs žandikaulis.

Oralinis seksas ne visada teikia tiek malonumo, kiek norėtųsi. Mat paauglė mergina nusprendusi burna patenkinti savo mylimąjį – išsinarino žandikaulį, o pastarasis dėl išgąsčio iššoko pro langą ir susilaužė koją.

6. Spenelių spaustukai.

Tragiškai pasibaigęs incidentas nusinešė jaunos moters gyvybę. Kartu su vyru panorę nekasdienių potyrių miegamajame – nusprendė išbandyti spenelių spaustukus, kuriuose teka elektros srovė. Per didelis elektros kiekis baigėsi moters mirtimi.

7. Eksperimentas.

Renkantis kamasutros pozą reikia būti kaip niekad atsargiems ir įvertinti jos atlikimo galimybes. Mat Rusijoje gyvenanti pora pasirinkusi atitinkamą sekso pozą ''užstrigo'' vienas kitame ir negalėjo išsivaduoti. Situaciją ištaisyti galėjo tik žmogaus anatomiją išmanantys medikai.

8. Nitroglicerinas vietoj lubrikanto.

Nuo meilės ir geismo apsvaigę jaunuoliai vos tik įžengę į senelės namus ėmė mėgautis meile. Viskas būtų pasibaigę gerai, jei ne mažytė įsivėlusi klaida. Mat iš didelio skubėjimo jaunuoliai pačiupo ne lubrikantą, o senelės vaistus, skirtus kraujo spaudimui mažinti.

9. Užstrigęs penio žiedas.

Nors sekso žaisliukų naudojimas didelio mokslo ir išmanymo nereikalauja, tačiau kai kurie problemų taip ir neišvengia. Iš saulėtosios Australijos kilęs vyras įsigytą penio žiedą (nežinia kokiais būdais) taip stipriai pritvirtino prie savojo pasididžiavimo, jog norint iš jo išsivaduoti prireikė medikų pagalbos.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras