Bet koks seksas pasibaigia „sumuštinio“ poza

 
2 komentarai
Kad ir kokioje pozoje prasidėtų seksas, pasibaigia jis dažniausiai tradicinėje padėtyje – vyras viršuje. Ir tai patvirtino Londono universiteto tyrimas, kuriame dalyvavo 2500 silpnosios ir stipriosios lyties atstovų nuo 18 iki 56 metų. Visus savanorius apklausė apie seksualinius pageidavimus.

Paaiškėjo, kad 78 proc. santuokinių porų, nepaisant lytinio gyvenimo įvairovės, baigiamajam sekso etapui pasirenka misionieriaus pozą. Ir tik 22 proc. respondentų pasinaudoja padėtimi „moteris viršuje“. Beje, pirmojo atvejo iniciatorės būna moterys, o antrojo – vyrai.

Be to, ekspertai nustatė, kad meilės preliudijai skiriama ne daugiau nei 20 minučių, o pats lytinis aktas dažniausiai trunka 5-10 minučių. Šalia to, 60 proc. vyrų atsakė, kad yra pripratę prie tradicinių pozų ir kitaip negali pajusti orgazmo, vis dėl to seksualinių žaidimų procese naudoja įvairias padėtis.

Medikų nuomone, pripratimas prie tam tikrų pozų ir judesių atsiranda gana greitai, ir jų atsikratyti praktiškai neįmanoma.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Nu,retsykiais tokia poza prasideda,bet,kad visada taip baigiasi tai tikrai nesutinku
Visiška nesamonė !!! Nepamenu nei kada taip prasidėjo, nei kada taip pasibaidė, nesvarbu kaip būtų prasidėją. Čia poza "tu dulkink, aš pamiegosi, tik neprižadink".
Naujas komentaras