Blogiausios dovanos moterims Valentino dienos proga

 
Dovaną išrinkti – nelengva. O išrinkti gerą dovaną – dar sunkiau. Tačiau jei turėsite gaires, ko tikrai pirkti neverta, Valentino dienos galvosūkių bent šiek tiek sumažės. Taigi siūlome išsamų gidą vyrams – ko jokiu būdu NEdovanoti savo mylimosioms Valentino dienos proga.

1.    Virtuvės rakandų. Keptuvės, puodai, blyninės ir net virtuvės rankšluosčių rinkinys su širdutėmis – puiki dovana jūsų senelei, visai nebloga – mamai, bet tik jokiu būdu ne mylimai moteriai! Net jei jūsų meilužės ar žmonos hobis – sukiotis virtuvėje, dovana, akivaizdžiai ją priskirianti virėjų ir namų tvarkytojų kategorijai – tikrai ne džiaugsmas.

2.    Receptų knyga. Dar vienas šūvis pro šalį. Nors knyga atrodo elegantiškiau už, tarkime, puodą, bet gauti ją iš mylimo vyro Valentino dienos proga – mažų mažiausiai nemalonu. Juk tai – akivaizdus įrodymas, kad ji visai nemoka gaminti! Ir net jei tai – tikra tiesa, ir pati mergina žino, kad virtuvės paslapčių ji neprisijaukinusi, vertėtų susimąstyti: gal ji nemoka gaminti, nes nė neketina tapti kieno nors virėja ar namų šeimininke? Kitaip tariant, minčių apie tokią dovaną gali būti visokių, ir beveik visos jos – blogos.

3.    Higienos priemonių. Dezodorantai, kremai, šampūnai ir kitos asmeninės higienos priemonės gali ilgam palikti be sekso, jei mergina suvoks tai kaip užuominą, kad ji savimi rūpinasi nepakankamai. Nemalonu būtų gauti ir specifinio poveikio kosmetikos, net jei ji ir beprotiškai brangi – pavyzdžiui, kremą nuo raukšlių vystančiai odai ar šampūną silpniems, lūžinėjantiems plaukams. Kvepalai šioje sferoje – maloni išimtis, bet... būkite tikras, kad žinote, kurie jai patinka. Priešingu atveju jūsų dovana įstums ją į keblią padėtį: nesinori kvėpintis atgrasiu kvapu, bet parodyti, kad dovaną vertina, reikalauja etiketas...

4.    Sporto inventorius. Merginoms kūno linijos – itin jautri tema. Net jei jūsų merginos kūno linijos išties idealios. Bet kokia užuomina, kad jai reikėtų susiimti ir daugiau sportuoti, nuteikia nemaloniai. Todėl treniruokliai ir įvairių rūšių sportui skirta įranga ją veikiau nuliūdintų nei nudžiugintų. Nebent jūsų mergina – sportininkė. Tačiau net ir šiuo atveju sportiška dovana būtų veikiau naudinga ir praktiška, nei romantiška. O juk iš Valentino dienos tikimasi būtent romantiškos ir mielos dovanos!

5.    Minkštas žaisliukas. Kažin, kas nusprendė, kad merginos turėtų tirpti dėl pliušinių meškučių, kiškučių, tigriukų ir kitų minkštų žaislų? Visai nesvarbu, kad gavusios dovaną jos džiūgauja: devyniais atvejais iš dešimties tokia dovana laikoma visiškai nevykusia. Vienintelis jos pliusas – kad galima nufotografuoti ir įkelti į Feisbuką kaip įrodymą, kad Valentino dieną ir ji kažką gavo. Ir vis dėlto nepaisant gausių „patinka“, absoliuti dauguma jos draugių širdyje ją užjaus: susidėjo su biču, kuris neturi fantazijos ir laiko ją mažvaike!

6.    Nieko. Neabejotinai tai – pats blogiausias pasirinkimas. Draugams galima į valias pasakoti, kad Valentino diena – tik komercinė šventė, ir kad savo merginą mylite visus metus, o ne tik vieną dieną. Ir vis dėlto bent simbolinę dovanėlę – kad ir atviruką su širdute ar puokštelę gėlių – ji norėtų gauti.

Jei vis dėlto šis nepageidaujamų dovanų sąrašas jus išmušė iš vėžių, pateikiame ir keletą variantų, kuriuos pačios merginos laiko tobula Valentino dienos dovana.

1.    Romantiška vakarienė. Gali būti prabangiame restorane, gali būti ant dangoraižio stogo, o gali būti jūsų studentiško bendrabučio kambarėlyje, bet su žvakėmis, gėlių žiedlapiais ir šampanu. Banalu? Gal ir taip. Bet merginos Valentino dieną tokį banalumą vertina labai teigiamai.

2.    Netikėta staigmena. Tai gali būti gėlės, kurias pristato kurjeris (geriausia – ne namo, o į darbą ar netgi paskaitas, kad būtų pakankamai liudininkų). Kolegų ir bičiulių susižavėjimas leis jai tą dieną pasijusti tikrai ypatinga.

3.    Kuponas malonioms paslaugoms. Tai gali būti masažo seansas, šokolado gamybos kursai ar kuponas erotinėms prekėms įsigyti. Tokia dovana jai parodys, kad galvojate apie jos malonumus!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras