Blogiukai džiaugiasi geresniu seksu

 
3 komentarai
Jie savimylos, impulsyvūs melagiai, gyvena balansuodami ant gyvenimo krašto, tačiau vis dar džiaugiasi dažnesniu ir geresniu seksu, teigia naujas tyrimas.

Mokslininkai teigia išsiaiškinę, kad vyrai, turintys antisocialinę asmenybę, dažniau džiaugiasi pilnavertišku, vaisingu seksualiniu gyvenimu.

Tyrime dalyvavo 35 000 žmonių iš 57 šalių. Mokslininkai rado ryšį tarp vadinamųjų tamsių žmogaus savybių ir pasisekimo tarp priešingos lyties atstovų.

„Blogiukai, nekokiomis asmeninėmis savybėmis pasižymintys vyrai, dažniausiai džiaugiasi didesniu pasisekimu tarp moterų, tačiau tai tinka tik trumpalaikiams santykiams,“- pasakojo tyrėjas.

„Taip pat tokie stipriosios lyties atstovai dažniau vilioja, siekia antrąsias puses turinčių moterų – visa tai dėl siekiamo seksualinio malonumo“.

Taip pat paaiškėjo, jog blogiukais vadinami vyrai – egoistiški savimylos – yra turėję daugiau seksualinių partnerių, džiaugiasi labiau jaudinančiu intymiu gyvenimu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Blogis ir yra blogis :D O geris visada laimi :P
tikra tiesa, vadinamieji blogiukai tinkami tik trumpalaikiams santykiams :) tačiau manau, kad vistiek įmanoma rasti ir išimčių :] negalima visai jų nurašyti, vis gi jie irgi žmonės, o geras sexas visiems patinka ;D
manęs blogiukai kaip tik visai netraukia, nežinai kokių nesąmonių iį jų gali sulaukti
Naujas komentaras