Blondinės uždirba daugiau

714.jpg
 
Apie blondines sklando daugybė anekdotų, tačiau jų tikrai kvailomis laikyti nedera. Ar žinojote, kad šviesiaplaukės uždirba daugiau?

Didžiosios Britanijos finansų valdymo kompanija „The Mootley Fool“ atliko tyrimą, kurio metu buvo nustatyta, kad blondinės atskaičius mokesčius ir socialinio draudimo įmokas per mėnesį vidutiniškai uždirba net 81 svaru sterlingų daugiau nei tamsiaplaukės ar raudonplaukės.

Tačiau blondinės yra ir išlaidesnės palyginus su tamsiaplaukėmis ir raudonplaukėmis. Tyrimas parodė, kad šviesiaplaukės 35 procentus savo uždarbio išleidžia įvairiausiems niekučiams, o daugiausia pinigų išleidžia batams, rankinėms bei saldumynams. Tačiau tai nereiškia, kad blondinės nežino pinigų vertės ir nemoka skaičiuoti. Anot atlikusių tyrimą tyrėjų, net du trečdaliai blondinių žinojo kur išleido kiekvieną centą. 93 procentai šviesiaplaukių gerai žinojo kur išleido pinigus praėjusį mėnesį ir įvardino konkrečias sumas sumokėtas mokesčiams.

Tokius tyrimo rezultatus patvirtina Australijos Kvinslando universiteto atliktas tyrimas. Šis mokslinis tyrimas atskleidė, kad šviesiaplaukės 7 procentais uždirba daugiau pinigų nei moterys turinčios kitokios spalvos plaukus. Skirtumas išlieka nepriklausomai nuo kitų veiksnių, kaip amžius, ūgis, svoris ar išsilavinimas.

www.suaugusiems.lt
 

 
Komentarai
Naujas komentaras