Brunetės prieš blondines

 
26 komentarai
Plaukų dažymas – neblėstantis mados ir stiliaus „reikalas“. Kai kuriems tai – paprasčiausias būdas šiek tiek atnaujinti išvaizdą, kiti žmonės tiki, jog plaukų spalva šiek tiek keičia ir tavo asmenybę.

Daugybę metų girdėjome, jog blondinės – linksmesnės, jog šios vaikinams atrodo patrauklesnės, tačiau naujausi tyrimai atskleidžia priešingus faktus.

Neseniai vienos kompanijos atlikti tyrimai įrodė, jog brunetės dažniausiai mėgaujasi geresniu gyvenimu – didesniu uždarbiu, sėkme gyvenime bei lovoje. Šių populiarumas gerokai pralenkė blondinių ar raudonplaukių.

Viename iš tyrimo etapų buvo apklausta 6000 žmonių. Paaiškėjo, jog brunetės uždirba vidutiniškai du kartus daugiau už kitas moteris. Taip pat, 75 proc. žmonių mano, jog tamsiaplaukės yra protingesnės, intelektualesnės, 71 proc. vyrų ilgalaikės partnerės idealas – brunetė. 81 proc. respondentų įsitikinę, jog tamsiaplaukės – nuoširdžiausios, 66 proc. – jog šios linksmiausios.

Nusistovėjusius stereotipus paneigė kiti apklausos rezultatų duomenys – pasirodo, tamsiaplaukės moterys – sėkmingiausios meilėje ir asmeniniame gyvenime.

„Kai kurios plaukų spalvos tamsėja natūraliai, šiandien ruda spalva siejama su nuoširdumu, supratingumu. Šios teigiamos savybės sukelia pasitikėjimą. Dauguma moterų, pakeitusių plaukų spalvą (į tamsią) teigia, jog aplinkinių reakcija, bendravimas pasikeitė į teigiamą pusę“,- pasakoja spalvų psichologė.

Kitas atliktas tyrimas tik patvirtino pirmojo rezultatus, teigiama, jog vyrų manymu, blondinės – geresnės merginos, tačiau ieškant ilgalaikių, rimtų santykių verčiau rinktis tamsiaplaukę.

„Visada buvo sakoma, jog blondinės – linksmesnės, ko gero, vyrai mėgaujasi tuo pasimatymu metu. Tačiau prakalbus apie santuoką vyrų prioritetai keičiasi, galbūt dėl to, jog tamsiaplaukės atrodo labiau žemiškos, patikimos.“ ,- pasakojo antrojo tyrimo vadovas.

Iš 3000 respondentų daugiau nei pusė teigė, jog brunetės – mieliausios ir rūpestingiausios. Taip pat 51 proc. manė, jog tamsiaplaukės – geriausios namų šeimininkės, 48 proc. – geriausios virėjos.

„Tai parodo, koks svarbus vyrams pirmasis įspūdis, tačiau tikrai nereiškia, jog metas keisti plaukų spalvą. Juk vyrai veda moteris – asmenybes, o ne galvą plaukų“,- sako tyrėjas.

Svarbiausia, kad moteris būtų laiminga, pasitikėtų savimi ir savo išvaizda. Tai tarsi draugystė su savimi – o juk visi ieškome patrauklių, žavių draugų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (26)
To to Mikas. Tai jei pas Tave berneli 8/10 pažįstamų blondinų tokios kaip sakai tai gal keisk draugių ratą? Su kuo sutapsi toks ir pats tapsi.
Man tai juokingi kai kurių komentarai. Kiekvienas žmogus yra skirtingas ir spresti koks jis pagal plauku spalvą yra labai kvaila. Sutinku yra kvailų blondiniu, bet ar brunečiu kvailų nebūna? Tikrai yra ir ne viena ir ne dvi. Tik sukurtas stereotipas, kad jei buka tai tik blondinė, nors tiesa yra visai kitokia.
8/10 mano pazystamu blondiniu draugiu jei ne kvailos, tai ka nors pastoviai ne i tema pasako.... toks stereotipas ne is pirsto lauztas... jeigu blondine per koli mintinai viska iskalusi gauna 10, nereiskia, kad ji nera durna... mintinai iskalt zinias neirodo nei tavo loginio nei racionalaus mastymo sugebejimu. O ir anekdotu is pirsto nieks nelauzia, jie gimsta is tikru situaciju...
pigus slamstas
brunetes grazesnes uz blondines ir lovoj daug geresnes.
brunetes sunkiau prieinamos ir ne lengvabūdes
blondines sulaukia daug demesio,nes jos pigios
sviesiaplaukiu steriotipas, jog jos kvailos ir pigios, tikrai nuvalkiotas.. kaip galima vertinti tokius niekus? turiu grazia, gera, protinga mergina- blondine, jos i nieka nekeisciau
NIEKAI.....
Taciau blondines susilaukia daugiau vyru demesio...
"Man visada blondine buvo pasiputimo arogancijos ir pigios kosmetikos simbolis" tokie komentarai tik parodo is kur zmogus yra ir su kuo bendrauja, jei kokiam Kaune su fyfom peroksidinem bendrauji tai dar nereiskia, kad visos blondines tokios. Ne plauku spalva kaltinkit o silikonu dydi. Ir apskritai negali visu zmoniu lyginti, kiekvienas skirtingas.
nesamone.kievienas zmogus individualus.kaip galima vertinti pagal plauku spalva?
brunetes ka pastebejau karstesnes:)
nu viskas aisku ka blondines dirba,kad uzdirba daugiau
nu gryna nesamone , vakar kazkoki straipsni skaiciau ,kad kaip tik blondines uzdirba daugiau negu brunetes ir raudonplaukes ....
Man visada blondine buvo pasiputimo arogancijos ir pigios kosmetikos simbolis
o jei gimiau pilksvais plaukais ir man visiskai netinka tamsus, tai ka man dabar kaltint del to, kad nesu paklausi tarp rimtu vyru? cia tas pats kas lygint anoreksija su nutukimu...
tikra nesamone cia parasyta
O kur satenes? Diskriminacija kazkokia. :D
As visada buvau uz brunetes ir turbut liksiu, kad brunetes yra daug grazesnes ir protingesnes, bet tik orginalios, dazytos nesiskaito..;)))
o man vaikinai sako ir ne tik vakinai, kad isore blondines vidus brunetes ;)))
gal blondines :)
brunetes :)
Aš esu laimingas :D
tai tau gerai.
mano mergina brunetė :)
Naujas komentaras