„ Chatroulette“ susipažinusi pora... susituokė! (foto)

 
3 komentarai
Tai visiems žinomas tinklalapis, kuriame visiškai nepažįstami žmonės iš viso pasaulio gali bendrauti vienas su kitu akis į akį. Per dieną čia apsilanko 1,3 mln. lankytojų, tad galima drąsiai teigti, kad tai viena didžiausių internetinių stotelių.

Nuostabu tai, kad populiariame tinklalapyje viena laiminga pora rado meilę.

Manoma, kad Alexas Lovestruckas ir Siobhana Rodgers – pirmoji pora, susituokusi po atsitiktinio susitikimo internete. Ponia Rodgers (23), kuri yra iš Amerikos, ir jos 28-erių britas vyras įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio, naudodamiesi šiuo tinklalapiu pirmą kartą. Meilė įsiliepsnojo, dabar pora sumainė žiedus ir įsikūrė vedybiniam gyvenimui Londone.

Chatroulette leidžia vartotojams kalbėtis su visiškai nepažįstamais žmonėmis per internetinę kamerą, tačiau šis tinklalapis sulaukia daug kritikos, nes buvo pamėgtas vojaristų. Norėdamas susirasti naują žmogų pokalbiui, vartotojas turi paprasčiausiai paspausti mygtuką „kitas“.

Ponia Rodgers sakė: „Aš įsijungiau šį tinklalapį ir pats pirmas žmogus, kurį pamačiau, buvo Alexas. Aš pamaniau, kad jis tikrai karštas, mes pradėjome kalbėti ir užtrukome 6 valandas! Ėmėme nerimauti, kad jei paspausime mygtuką „kitas“, prarasime vienas kitą amžiams, tad pridėjome vienas kitą prie draugų Facebook'e“.

Ponia Rodgers prie Chatroulette pirmą kartą prisijungė 2009-ųjų lapkritį po to, kai pasižiūrėjo animacinio serialo „Pietų parkas“ epizodą, kuriame buvo parodijuojamas šis tinklalapis.

Ponas Rodgers šiuo tinklalapiu taip pat naudojosi pirmą kartą. Jis sakė: „Naršiau ten kelias valandas ir tada susitikau su Siobhana. Buvau priblokštas jos grožio. Aš iš tikrųjų įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio. Įsižiebė kibirkštėlė ir mes susidomėjome vienas kitu“.

Tą pirmąją naktį pora prakalbėjo iki paryčių ir jų meilė sužydėjo. Jie reguliariai kalbėjosi Facebook'e ir Skype, o 2010-ųjų balandį londonietis nuskrido į Mičiganą susitikti su savo būsima žmona ir jos šeima.

Pora šiek tiek baiminosi, jog ponios Rodgers draugams pasirodys keista, kad anglas atskrido į Ameriką jos aplankyti, tačiau jis tapo labai populiariu. Ponas Rodgers sakė: „Siobhanos mama pasitikėjo jos jausmais, o jos draugai susitikę su manimi, mane pamėgo“. Ji sakė: „Realybėje jis buvo toks pat geras, kokį aš mačiau kompiuterio ekrane. Jis susitiko su mano šeima ir ji jį pamilo“.

Jų kiber-romanas nenutrūko ir jau tų pačių metų rugsėjį ponia Rodgers metė savo darbą ir persikėlė į Londoną, kad galėtų būti su savo mylimuoju. Jis pasipiršo vasarį ir praėjusių metų rugpjūtį jie susituokė Mičigane.

Ji sakė: „Šiuo metu mes gyvename Londone, esame visiškai įsimylėję ir dėl to esame skolingi Chatroulette. Mes buvome vieni iš tų laimingųjų, nes, kiek žinau, dauguma ten daro dalykus, kurių pokalbiu nepavadinsi“.

Chatroulette yra plačiai žinomas dėl nekontroliuojamų pokalbių per internetines kameras. Šis tinklalapis yra liūdnai pagarsėjęs dėl daugybės seksą su savimi demonstruojančių vyrų.

„Po to kai susituokėme, mes kartais prisijungiame ten kaip pora ir keletą kartų esame kalbėję su keliais žmonėmis“,- patirtimi dalinosi pora.

Chatroulette yra tarp 500 populiariausių tinklalapių ir juo naudojosi net tokios garsenybės kaip Jessica Alba, Paris Hilton, Justinas Bieberis ir Olly Murs. 

Suaugusiems.lt

  

 
Komentarai (3)
Kad visai tinka jie vienas kitam ;D
stirniukas kiaule weisline rado :D vargsiukas.. prie kompu kiaules nuolat ir sedi bei smaukalai
Kad [er interneta susipazista tai ne sensacija, bet sensacija, kad per chatroullete, juk ten vien iskrypeliai ir smaukaliai
Naujas komentaras