Ciuriche yra speciali automobilių stovėjimo aikštelė seksui

 
Ciurichas - didžiausias Šveicarijos miestas - gali pasiūlyti specialią automobilių aikštelę visiems norintiems pasimylėti automobilyje. Nors skamba gana intriguojančiai, techniškai tai garažas be stogo suskirstytas "būdelėmis". Į kiekvieną būdele gali įvažiuoti automobilis ir ten aistros pagautieji netrukdomi mėgaujasi nakties malonumais.

Pagalvojote, kad gerai, jog žmonės turi kur nuvažiuoti su savo mergina ir paieškoti aštresnių pojūčių? Deja, idėja įkurti tokią aikštelę kilo policijos pareigūnams, kuriems nusibodo kovoti su miesto gatves užplūdusiomis prostitutėmis, bei jų klientų tenkinimu pakampiuose, todėl dabar jos turi tam skirtą vietą ir mielai ja naudojasi.

Jokia mergina, kuri neužsiima prostitucija į aikštelę su savo antra puse nevažiuoja, nes pačiame veiksmo įkarštyje policija gali paprašyti sveikatos pažymos ar kitų naktinėms plaštakėms reikalingų dokumentų.

Reto Casanova Ciuricho policijos atstovas ryšiams su visuomene teigia, kad prostitucija miesto gatvėse tapo mažiau pastebima, todėl vietoj kovojimo su prostitucija, jie tiesiog atrado sėkmingą būdą ją kontroliuoti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras