Dalykai, kuriuos turėtų atlikti kiekvienas laimingas žmogus

mergina-dviratis-laiminga-61959235.jpg
 
Internete galima rasti daugybę patarimų, skirtų įvairioms gyvenimiškoms situacijoms. Pavyzdžiui, ką moterys turėtų padaryti iki 30-ojo gimtadienio arba ką turėtų daryti tikras vyras. Taip pat yra nepamiršti ir tėvai, kuriems siūloma kaip auklėti ir užauginti sėkmingus vaikus.

Patarimai gali būti patys įvairiausi, tačiau juos visus vienija bendras tikslas. Tai - motyvacija, kuri padeda pasiekti ne tik tai, ko tu nori, bet ir ugdo pasitikėjimą savimi (tu juk viską gali!). Be to, tai gali būti smagi atrakcija - galbūt tai tave įkvėps padaryti tai, apie ką niekada nebūtum pagalvojęs?

Jeigu nori geriau save pažinti, motyvuoti ir skatinti judėti į priekį, atlik mūsų siūlomas užduotis. Jos labai paprastos, tačiau gana sunkiai įveikiamos. Juk pakeisti nusistovėjusius įpročius nėra labai lengva!

Pirma - gyvenk savo gyvenimą

Paskalas ir intrigas mėgsta visi, tačiau neturėtum leisti kitų gyvenimui užimti didelę vietą tavajame. Ypač tada, kai ir pats turi ką veikti.

Nesidomėk kitais. Nekurk intrigų ir neapkalbinėk žmonių vien dėl to, kad tau tai patinka. Šis patarimas galioja tiek moterims, tiek ir vyrams. Jei ne kalbos, tuomet besaikis pavydas ir galvojimas, kad kažkas kitas yra geresnis nei aš, varo į neviltį. Juk turėtum domėtis tik savo gyvenimu, o ne Onutės, Petro ar kaimyno Jono.

Patarimas labai paprastas - gyvenk savo gyvenimą ir nelygink jo su kitų. Visada bus tų, kurie gyvena geriau / gražiau / turtingiau nei tu. Tačiau lygindamas savo gyvenimą su kitų, tu tik švaistai laiką. Geriau laiką praleisk prasmingiau, t. y. sportuodamas, dirbdamas mylimą darbą ar susitikdamas su draugais.

Antra - išmok pasakyti NE

Tu neturi visiems padėti. Ir apskritai, kas liepė padėti kiekvienam paprašiusiam? Kai kuriems žmonėms tikrai nereikia tavo pagalbos. Negalvok, kad atsisakydamas padėti kitiems, tu parodai, kad esi beširdis ir tau niekas nerūpi.

Dažnai žmonės išnaudoja kitus vien dėl to, kad jie nemoka pasakyti NE. Geriau pagalvok, ar ir tie žmonės, kuriems tu padėjai, prireikus jų pagalbos tau, atsilieps? Geriau atsižvelk tik į išskirtinius pagalbos prašymus ir tik iš tų žmonių, kuriems tu tikrai rūpi. 

Trečia - keliauk vienas

Kelionės praplečia mūsų akiratį ir supažindina su kita kultūra ir jos vertybėmis. Keliauti (bent jau į kaimynines šalis, jei nėra galimybės nuvykti toliau) turi kiekvienas, tačiau dažnai tai ignoruoja dėl labai paprastos priežasties - nėra su kuo keliauti... 

Aišku, keliauti su draugų kompanija ar šeimos nariais yra smagu, tačiau reikėtų išdrįsti į kelionę leistis vienam. Tik būdamas svečioje šalyje vienas pamatai, ką sugebi ir ko ne. Tai ugdo savarankiškumą ir drąsą, todėl baimei nebelieka vietos. Be to, keliaudamas vienas gali daryti tai, ką iš tiesų nori. Nes, pripažinkim, kartais kelionės partneriai erzina, todėl tenka taikytis prie skirtingų poreikių.

Taip, pirmos valandos kelionėje gali būti labai sunkios. Greičiausiai kelis kartus norėsi viską mesti ir grįžti atgal namo, tačiau atsimink, kad tai laikina. Gyvenimas už komforto zonos ribų yra įdomesnis ir daug labiau jaudinantis. Be to, turėsi daug puikių istorijų, kurias galėsi papasakoti draugams.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras