Danija priėmė įstatymą, leidžiantį homoseksualų tuoktuves bažnyčiose

 
Danija ką tik prisijungė prie Islandijos ir Švedijos – pačių tolerantiškiausių valstybių istorijoje, nes čia, žengiant prie altoriaus, nebeliko jokių skirtumų tarp homoseksualių ir heteroseksualių porų.

Įstatymų leidėjai nubalsavo už įstatymą, suteikiantį teisę tos pačios lyties žmonėms susituokti per bažnytinę ceremoniją. Dvasininkams nėra privaloma tuokti homoseksualus, tačiau jei toks atvejis pasitaikytų, vietos vyskupas turėtų suorganizuoti apsikeitimą žiedais savo bažnyčioje.

Nepaisant dvasininkų baimių, kad tai gali “suskaldyti Bažnyčią”, šalies lyčių lygybės ministras tiki, kad “yra labai svarbu visiems Bažnyčios bendruomenės nariams suteikti galimybes susituokti”.

Daugybei žmonių didžiausia laimė – vieną dieną ištarti savo antrajai pusei “taip”. Be abejonės, daugybė žmonių ir mūsų šalyje laukia, kol čia taip pat užsidegs žalia šviesa – homoseksualai Lietuvoje vis garsiau kovoja už savo teises – būti pripažintais kaip ir visi kiti žmonės, laisvai mylėti. Taip pat, vis daugiau piliečių tampa tolerantiški seksualinėms mažumoms – galbūt po daugelio metų tokia santuoka bus įteisinta ir Lietuvoje?

Suaugusiems.lt

Kokia Jūsų nuomonė apie homoseksualų santuokas?
 
Komentarai
Naujas komentaras