Devynios idėjos tobulam laisvalaikiui

couple-reading-book.jpg
 
Dažnai poros susiduria su problema - nėra ką veikti laisvu metu! Visi filmai kino teatre jau matyti, į mėgstamiausią restoraną eiti nesinori, o pinigų tolimai kelionei nėra… Ką tokiu atveju daryti? Išbandykite žemiau išvardintas idėjas, kurios ne tik neleis ištuštėti piniginei, bet ir suteiks įsimintinų akimirkų.

1. Eikite kartu į sporto salę

Ji sako, kad nori numesti kelis papildomus kilogramus, tačiau nieko nedaro. Jis jau seniai turi sporto klubo abonementą, tačiau neranda laiko sportui. Ką tokiu atveju daryti? Lankyti sporto salę drauge!

Susitarkite, kad abu po darbo eisite sportuoti. Galite pasirinkti ir savaitgalio dienas - viskas priklausys nuo to, kada abu turite laisvo laiko. Sportuodami drauge galėsite palaikyti vienas kitą bei paskatinti nepasiduoti ir sportuoti. Juk bendri pomėgiai suartina, tiesa?

2. Pasivaikščiokite po savo gyvenamąjį rajoną

Kaip gerai abu pažįstate savo gyvenamąjį rajoną? Greičiausiai nelabai gerai… Tokiu atveju reikėtų išlįsti į lauką ir pasivaikščioti po rajoną. 

Galbūt netoli jūsų yra jauki kavinukė, tačiau vis skubate ir jos nepastebite? O gal jūsų rajone pagaliau atsidarė sutvarkytas parkas, kuriame taip jauku pasivaikščioti vakarais? Atraskite dar nematytas vietas drauge.

3. Apsilankykite nemokamuose renginiuose

Internete galite rasti daugybę informacijos apie nemokamus renginius jūsų mieste. Galbūt abu nesate dideli istorijos fanai ar galerijų lankytojai, bet jeigu tai vyksta nemokamai, kodėl neapsilankius parodoje? Kas žino, galbūt jums net ir patiks tai!

4. Nueikite  į koncertą

Tiksliau, meskite sau iššūkį - abu nusipirkite bilietus į mėgstamos grupės (arba mėgstamo muzikos stiliaus) ir nueikite į koncertus drauge. Ignoruok faktą, kad tu neklausai repo, o jam labiau patinka roko muzika. Juk visada verta išbandyti kažką naujo!

5. Teminė vakarienė

Prancūziškas vynas ir prancūziško sūrio asorti. Itališka lazanija ir taurė aperityvo. Skamba skaniai, ar ne? Visa tai galite turėti ir jūs - susikurkite savo teminį vakarą su maistu, gėrimais ir geru filmu. Tarkim, jau artimiausią penktadienį leisite gamindami meksikietišką vakarienę tik dviems. Skamba skaniai, ar ne?

6. Padovanokit vienas kitam… sekso žaisliuką

Dar viena puiki idėja laisvalaikio praleidimui (ir ne tik). Apsilankykite erotinių prekių parduotuvėje (vieni!) ir išrinkite vienas kitam sekso prekę. Jeigu jums stinga idėjų, galite pasinaudoti šiomis - masažo aliejus, penio žiedas ar analiniai rutuliukai Jam; seksualios kelnaitės, klitorio vibratorius ir analinis vibruojantis kaištis Jai. 

7. Stebėkite saulėlydį

Tai bene romantiškiausias laisvalaikio praleidimo būdas. Susiraskite patogią vietą sėdėjimui, įsitaisykite ir stebėkite, kaip leidžiasi saulė. O tai, ką veiksite toliau saulei nusileidus, nuspręsite tik jūs abu.

8. Žaiskite stalo žaidimus

Nebūtina stalo žaidimus žaisti tik su draugais - tai galite daryti ir dviese. Galite ir patys susikurti savo stalo žaidimą su įvairiomis seksualiomis užduotimis. 

O kad žaidimas būtų dar įdomesnis, sugalvokite, ką gaus nugalėtojas. Sėkmės žaidžiant!

9. Skaitykite knygas drauge

Knyga gali puikiai atpalaiduoti po sunkios darbo dienos, o kodėl to nepadarius drauge? Išsirinkite jums įdomiausias knygas (galbūt jau seniai planavote perskaityti kelias knygas, tačiau vis neatradote laiko) ir skaitykite! Žinoma, nepamirškite perskaityta knyga pasidalinti su antraja puse.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras