Didelės krūtys – protingos moters požymis

 
8 komentarai
Panašu, kad nuostata, jog blondinės neišsiskiria protu iš kitų tarpo, jau baigia savo gyvavimą. Dabar atėjo eilė didelėms krūtims! Klysta tie, kurie galvoja, kad didžiakrūtės nepasižymi intelektu. Suprantama, tai akmenukas į vyrų daržą, tačiau amerikiečių mokslininkai, atlikę tyrimą, pasirengę įrodyti savo tiesą, rašoma „The Washington Post“.

Didžiakrūtės net dešimčia punktų aplenkia mažų krūtų savininkes

Atlikę IQ testą daugiau nei tūkstančiui moterų, mokslininkai suvedė rezultatus atitinkamai eksperimento dalyvių krūtų dydžiui ir prieita netikėtos išvados: didžiakrūtės moterys net 10 intelekto lygio nustatymo punktais aplenkė mažu krūtų savininkes!

Visos eksperimento dalyvės buvo suskirstytos į penkias grupes, atitinkamai pagal jų biusto dydžius: labai didelį, didelį, vidutinį, mažą ir labai mažą. Visoms moterims buvo pateikti vienodi testai intelekto lygiui nustatyti. Paaiškėjo, kad didžiakrūtės merginos aplenkė net 10 punktų mažų ir labai mažų krūtų savininkes. Tuo tarpu moterys, turinčios vidutinio didumo krūtis, jas apėjo tik 3-4 punktais.

Vyrai labiau linkę spoksoti į krūtis nei klausyti

Žinoma, atlikti tyrimą paprasčiau nei padaryti išvadas dėl tokių sensacingų rezultatų. Kodėl didžiakrūtės moterys protingesnės už tas, kurių gamta neapdovanojo šia dovana, dar teks aiškintis. O štai kodėl didelis biustas taip ilgai buvo laikomas neypatingo proto požymiu, daugiau ar mažiau, bet tapo žinoma.

Greičiausiai visas reikalas slypi vyrų sąmonėje, kurie linkę geriau žiūrėti į gražias ir iškilias moters krūtis nei klausytis jos. Tai - suprantama, nes jei didžiakrūtė gražuolė pradės pasakoti vyrams apie tikimybės teoriją, kažin ar jis ras savyje jėgų klausyti jos tuo metu, kai akimis ryja moters apvalumus krūtinės zonoje.

 
Komentarai (8)
:))))))prakuokino
To Laura Pliskauskienė: neimk į galvon tokių vėjų (f)
Abejotini tyrimo rezultatai...
Enšteino IQ buvo 160. Nemanau, kad mažai.
Tokie tyrimai, tai... Kelis tūkstančius dalyvių paėmė ir nustatė, kad jau tikrai taip yra. Nesvarbu, kad moterų milijardai...
JEIGU NORITE RASYTI TAI RASYKITE PROTINGAI. JUK ATRODO KLAIVAI TOKIOS RASLEVOS
Džiugu, kad IQ nieko nenusako apie protą :) ne veltui genijų tokių kaip Albertas einšteinas IQ buvo žemesnis nei vidutinis :D
ha ha ha pagal krutis prota nustatineja nu didesnes nesamones negirdejau ,o kiek yra mazakruciu moteru kurios yra begalo protingos galeciau vardint ir vardinti ne papuose protas ,o galvoje,smegynyse....
Naujas komentaras