Didesnė krūtinė be operacijos!

 
9 komentarai
“Boob Job” – taip vadinama sėkmingai pavykusi plastinė operacija arba naujas preparatas iš stebuklingų Azijoje augančių augalų šaknų, kuris per pusantro mėnesio krūtinę padidinti gali puse dydžio!

Penktadienį UK pasirodžiusios priemonės platintojai skelbia, kad nuo šiol moteriškesnės formos galimos ir be brangios, skausmingos plastikos chirurgijos įsikišimo. Rodial kosmetikos kompanija didžiuojasi savo kosmetika, o ypatingai šiuo stebuklingu serumu, kurio gerbėjomis jau pasiskelbė tokios Holivudo žvaigždės kaip  Eva Mendes bei Scarlett Johansson.

Rodial teigia, kad „Boob Job“ gelį tereikia naudoti du kartus į dieną, 56 dienas iš eilės ir putlesnės bei pakilesnės krūtys yra jų garantuojamas rezultatas. Preparato veikimo principas paprastas – jis naujai atsirandančias riebalų ląsteles skatina kauptis krūtinės srityje.

Taigi krūtinės padidėjimas puse dydžio dabar kainuoja šiek tiek daugiau nei 500 Lt. Įdomu, ar sutepus šio stebuklo už 2000 litų būtų galima tikėtis dviem dydžiais pilnesnės krūtinės. Bet kuriuo atveju, produktui prognozuojama triuškinanti sėkmė.

Suaugusiems.lt, parengta pagal metro.co.uk

 
Komentarai (9)
turbūt kiniečiai išrado
dar vienas stebuklingas serumas..netikiu nei vienu zodziu..nesamone.
na tikriausiai tos, kurios turi A labiau nori ;)
ne taip išsireiškiau matomai :) normali, tai turėjau omeny vidutinė. Tai man keistai, kai vidutinio B dydžio krūtinę turinčios merginos nori jos didesnės...
toks vaizdas, kad visų moterų krūtinės vienodos... normalios... tai ką čia reiškia?
sunku man visada buvo suprasti, kam merginos didinasi krūtinę, ypač tos, kai turi normalią...
ne visiem vyram tai aktualu...:)
Atrodo visai tikėtina.
nu va - teks vyrui pasakyt :)
Naujas komentaras