Didesnė krūtinė – geresnis lytinis gyvenimas?

 
3 komentarai
Naujas tyrimas parodė, kad didelė dalis moterų, pasididinusių krūtinę, pripažįsta, kad tai pagerino jų lytinį gyvenimą. Žinoma, tyrime dalyvavo tik tam tikra moterų dalis, todėl rezultatų negalima vertinti vienareikšmiškai. Taigi, ar tai gali būti tiesa?

Taip, gali – atsakys Brazilijos mokslininkai. Moterys, pasididinusios krūtinę, tikrai dažnai būna labiau patenkintos savo lytiniu gyvenimu, be to, joms susijaudinti tampa dar paprasčiau. Vis dėlto, tuo ne visos tuo gali pasigirti – moterys, kurioms po operacijos atsirado strijų, teigė, kad ši operacija lytinio gyvenimo nepagerino.

Tyrime dalyvavo 45 moterys, kurios planavo pasididinti krūtis. Prieš operaciją moterų paprašyta užpildyti klausimyną (apie tai, ar jos patenkintos lytiniu gyvenimu, ar greitai susijaudina, ir t.t.)

Praėjus 18 mėnesių po operacijos, moterys turėjo dar kartą atsakyti į tuos pačius klausimus. Paaiškėjo, kad net 36 iš 45 moterų po operacijos jaučiasi labiau patenkintos lytinais santykiais. Kitos moterys teigė, kad seksualinis gyvenimas nepagerėjo. Taip pat jos skundėsi, kad po operacijos atsirado strijų. Įdomu tai, kad šios moterys pasirinko kur kas didesnes krūtis nei turėjo iki operacijos (dėl to, žinoma, ir galėjo atsirasti strijų).

Psichologė Tomi-Ann Roberts teigė, kad visiškai natūralu, jog moterys jaučiasi kur kas labiau patenkintos savo lytiniu gyvenimu po operacijos – moterys jautė kompleksus dėl krūtinės, ir dabar jų nebeliko. Be to, juk sumokėta krūva pinigų...

O kaip manote Jūs: ar padidinta krūtinė tikrai gali pagerinti lytinį gyvenimą?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Čia turėtų atsakyti... moterys ;)
Jei moteris kompleksuoja, tai manau panaikina kompleksus, todėl man viskas čia logiška, kita vertus, klausimas ar jos vyras bus labiau patenkintas, nes daugelio mylinčių vyrų nuomonė apie plastines operacijas didinant krūtinę yra nekokia.
patys straipsnius rasot? nes jau vakarykstis straipsnis priestarauja siandieniniui, visiskus bredus cia piesiat
Naujas komentaras