Didesnė lyčių lygybė – daugiau sekso

 
1 komentaras
Naujo pasaulinio tyrimo rezultatai parodė, kad žmonės daugiau mylisi tose šalyse, kur lyčių lygybė yra labiau išvystyta.

Šis tyrimas tai tik didelio seksualinį elgesį visame pasaulyje atvaizduojančio paveikslo dalis, kuris remiasi „seksualine ekonomika“.

„Moterų seksualumas turi tam tikrą vertę, kurios neturi vyrų seksualumas“, - teigė tyrimo autorius Roy'us Baumeisteris, psichologas iš Floridos valstijos universiteto Talhasyje.

„Vyrai, siekdami sekso, su moterimis iš esmės keičiasi skirtingais dalykais, tačiau atvirkštinis variantas neveikia“, - pridėjo jis.

R. Baumeisteris ir jo kolegos naudojo statistinius duomenis iš 37 šalių, į kuriuos įėjo ir tarptautinė apklausa apie seksą, kurioje dalyvavo 317 000 žmonių.

Jie pastebėjo, kad šalyse, kuriose buvo labiau išvystyta lyčių lygybė, žmonės taip pat dažniau užsiiminėjo atsitiktiniu seksu, vienam gyventojui teko daugiau sekso partnerių, jaunuoliai anksčiau pradėdavo lytinį gyvenimą ir buvo tolerantiškesni ikisantuokiniam seksui.

Tuo tarpu ten, kur moterys buvo nepalankioje padėtyje, buvo aktualūs kiti dalykai.

Kai moterims stinga galimybių, jos riboja seksą, kad pakeltų kainą, sufleruodamos vyrams, kad jie turėtų įsipareigoti remti jas visą gyvenimą, kitaip tariant, susituokti, jei nori gauti sekso.

„Tai visiškai neromantiška teorija“, - pripažįsta R. Baumeisteris.

Kiti tyrėjai tikina, kad į tai galima pažvelgti ir plačiau.

„Seksas priklauso nuo paklausos ir pasiūlos“, - sakė Markas Regnerusas, Teksaso Ostino universiteto sociologas ir „Ikisantuokinis seksas Amerikoje“ autorius.

„Vidutiniškai, vyrai sekso nori dažniau nei moterys“, - teigė jis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
kuo toliau tuo labiau man pradeda atrodyti atvirksčiai.. moterys labiau nori.. :D
Naujas komentaras