Didesnės krūtys svarbiau už IQ

 
2 komentarai
Beveik pusė jaunų moterų nuo 18 iki 25 metų rinktųsi ne aukštesnį intelekto koeficientą, o didesnę krūtinę. Negana to, trečdalis jų net iškeistų savo IQ į didesnį biustą, atskleidžia naujas tyrimas.

Ekspertai aiškinosi, kas yra atsakingas dėl vis didėjančio jaunimo pamišimo dėl populiariosios kultūros ir klestinčios plastinės chirurgijos rinkos. Tyrimas, kuris šokiravo moteris, taip pat atskleidė tai, kad ketvirtis apklaustųjų mano, jog didesnės krūtys padėtų joms jaustis laimingesnėmis.

Beveik 60 proc. respondenčių mano, kad vyrai jomis labiau domėtųsi, jei jų krūtinė būtų didesnė. Toks požiūris atsiranda dėl spaudimo, kurį patiria šių dienų moterys per reklamą ir žurnalus. „Dabar moterys patiria beprecedentį spaudimą rūpintis savo kūnu“, - sakė Kat Banyard iš moterų grupės UK Feminista.

„Dirbančios ties moterų išvaizda industrijos tiesiog klesti ir tai reiškia, kad nuo labai jauno amžiaus moterims yra kalama į galvą, kad tai, kaip jos atrodo yra svarbiau nei tai, ką jos daro. To pasekmės – valgymo sutrikimai ar tokios ekstremalios priemonės kaip plastinė chirurgija. Statistika rodo, kad moterys vis dar bjaurisi savo kūnais“.

Tyrimo, kuris apėmė 1142 moteris, tikslas buvo sužinoti daugiau apie jaunų moterų požiūrį į grožį ir protą. Priešingai toms, kurios sakė, jog didesnės krūtys pritrauktų daugiau vyrų, tik 43 proc. moterų mano, kad jos labiau domintų vyrus jei turėtų aukštesnį intelekto koeficientą.

Mokslininkai atskleidė ir tai, kad maždaug 40 proc. respondenčių mieliau turėtų liekną figūrą nei daugiau košės galvoje, o dauguma sakė, kad tai joms suteiktų daugiau pasitikėjimo savimi. Beveik tiek pat procentų moterų tvirtino, kad iškeistų savo intelektą į tilpimą į norimą suknelės dydį. Kalbant apie santykius, dauguma moterų sakė, kad jautė, jog vyrai vertina moterų intelektą, nors du trečdaliai teigė, jog viliojant partnerį išvaizda buvo svarbesnė.

Tas pats galioja ir kalbant apie darbą. Beveik pusė moterų mano, kad patrauklumas taip pat gali padėti ir darant karjerą. Beveik 80 proc. taip pat jautė, kad buvo dažniau teisiamos dėl jų išvaizdos nei dėl intelekto. 

Suaugusiems.lt

Kas moteryje svarbiau - krūtys ar intelektas?
 
Komentarai (2)
Tas trečdalis merginų, kurios savo IQ keistų į didesnį biustą, matyt nedaug to proto galvelėse turi. Juk kai nieko neturi, nėra ką ir prarasti.
Jei ateina kaimiete su dideliais papais, nezinanti nieko apie ja supanti pasuli, tai manau, kad nusisukt butu smagiau, nei i tuos papus pasiziuret...
Naujas komentaras