Didžiausi nuogybių skandalai, įvykę 2013 metais!

 
1 komentaras
Populiarumui pagerinti ir reitingams pakelti pasaulinio lygio žvaigždės imasi įvairiausių priemonių.Vienos iš jų žiūrovus stengiasi nustebinti išskirtiniu talentu ar pasiekimais profesinėje srityje, kitos- imasi drastiškesnių priemonių. Didesnio pripažinimo siekia viešai demonstruodamos nuogą kūną. Todėl pristatome Jums užsienio žvaigždutes, kurios tikrai neliko nepastebėtos.

1. Miley Cyrus. Naujausiame, radijo stočių topų viršūnėse karaliaujančiame hite, mergina išdrįso savo kūną pademonstruoti visu gražumu. Tačiau kyla klausimas, kam, stulbinančiu balsu apdovanotai merginai viso to reikia? Neabejojame, kad žiūrovų dėmesį galima užsitarnauti ir kitais būdais.

2. Demi Lovato. Nors nuotrauka nėra idealios kokybės, tačiau erotikos elementų įžvelgti tikrai galima. Belieka tik spėlioti, kodėl mergina paviešino šią asmeninę fotografiją. Galbūt siekė pranokti Miley Cyrus?

3. Chrissy Teigen. Nuo šiol visas pasaulis žinos kaip atrodo apsinuoginusi Chrissy. Jos spenelis publikuotas visagaliame internete.

4. Rosi Huntington-Whiteley. Anglijoje vykusiame madų šou, garsi aktorė ir modelis fotografams pademonstravo nuogą krūtinę. Regis aktorė nesijautė itin maloniai, tačiau be abejo žurnalistai liko patenkinti reginiu.

5. Nicki Minaj. Internetinio portalo facebook lankytojai turėjo išskirtinę galimybę savo dievaitę išvyksti pusnuogę. Ekscentriškos išvaizdos dainininkė bet kokiais būdais siekia atkreipti į save dėmesį.

6. Josh Hutcherson.Garsusis filmo ,,Bado žaidynės herojus be abejo turi begales gerbėjų. Kažkas nusprendė papokštauti, o galbūt sukelti skandalą ir internete patalpinti apsinuoginusio aktoriaus fotografiją. Tačiau ažiotažo sukelti nepavyko, nes akivaizdžiai matyti, jog nuotraukoje esantis žmogus tikrai ne Josh'as.

7. Rihhana. Iš Abu Dabio už per didelio seksualumo demonstravimą išvaryta mergina nė kiek nenusiminė. O kam nukabinti nosį kai esi be galo geidžiama ir dievinama savo gerbėjų? Mergina džiaugiasi savo nuogu kūnu ir noriai jį demonstruoja aplinkiniams.

8. Lady Gaga. Moteris populiarumu gali mėgautis į valias, todėl kelti skandalų ir stengtis į save atkreipti dėmesio nereikia. Šiuo atveju nuogumas buvo panaudotas meniniais tikslais.

9. Set Rogen. Nuotaikingų komedijų žvaigždė naujoje kino juostoje ,,Sugrižimas namo 2'' buvo privestas apsinuoginti ir suvaidinti šmaikščią sceną drauge su kolega.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
O tai nuotraukos kur?
Naujas komentaras