Didžiausi sekso mitai

pora-lovoje-58048e41c0eda(1).jpg
 
Kad ir kiek daug šiuolaikinė žiniasklaida ar televizija kalba apie seksą, visuomenė vis dar nežino apie jį visko. Negana to, tarp žmonių sklando daugybė nuomonių bei pareiškimų šia tema, kurie, deja, ne visuomet būna teisingi. Tai ne tik klaidina žmones ar veda prie tam tikrų nesutarimų, bet ir dažnai sukelia neigiamų pasekmių poros ar asmeniniame gyvenime. Tad, susipažinkite – didžiausi mitai apie seksą!

Vyrai nori sekso daug daugiau nei moterys

Tai turbūt vienas plačiausiai žinomų mitų, klaidinantis daugybę žmonių bei verčiantis nusivilti tiek vyrus, tiek moteris. Iš tiesų žmogaus libido nepriklauso nuo lyties. Moksliniai tyrimai rodo, jog ir vyrai, ir moterys gali turėti tokį patį seksualinį potraukį. Tiesa, dailiosios lyties atstovės šiek tiek prasilenkia su stipriąją lytimi, kadangi vyrai didžiausią seksualinį potraukį jaučia ties 18-tais savo gyvenimo metais, tuo tarpu moterys ties 20-tais metais. Kaip bebūtų, noras seksualiai santykiauti priklauso tik nuo pačio žmogaus individualiai, o ne nuo jo lyties.

Lubrikantas skirtas tik pagyvenusioms poroms

Netiesa! Lubrikantas gali tapti nepakeičiamu sekse tiek jaunesnėms poroms, tiek ir vyresnėms. Ši priemonė sekso žaidimus paverčia daug malonesniais, sumažina trintį tarp moters vaginos ir penio. Tai ypač aktualu moterims, kurios sekso metu nepakankamai sudrėksta, neišskiria didelio kiekio natūralaus lubrikanto bei jaučia deginimą ar nemalonią trintį sekso metu. Išbandykite visus lubrikanto teikiamus privalumus!

Penio dydis nepriklauso nuo pėdos dydžio

Tiesą sakant, šis sąryšis tarp vyro pėdos ir penio dydžio daugelį metų buvo laikytas teisingu ir nenuginčijamu, tačiau tiesa pasirodė esą šiek tiek kitokia... Jungtinėje Karalystėje buvo atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo per 100 vyrų ir kurio rezultatai atskleidė, jog jokia asociacija negalima tarp penio ilgio ir pėdos dydžio. Nors ši koreliacija ir būtų galėjus praversti moterims, besirenkant vyrą, turbūt net ir gamtos taip sudėliota, jog pirmiausia vertėtų kreipti dėmesį į žmogaus vidų.

Analinis seksas nėra rizikingas

Taip, analinis seksas tikrai nesukelia neplanuoto nėštumo, tačiau gali būti ne ką mažiau svarbių dalykų priežastimi. Pavyzdžiui, neatsargus ir netinkamas analinis seksas gali sukelti tokias lytiniu keliu plintančias ligas kaip ŽIV, žmogaus papilomos virusas, hepatitas bei daug kitų. Visos šios ligos yra labai pavojingos žmogui, reikalaujančios daug gydymo, o kai kurios net neišgydomos. Būtent dėl to į analinį seksą nereiktų žiūrėti atsainiai, prieš pradėdami jį praktikuoti gerai pažinokite partnerį bei taip pat naudokite prezervatyvą. 

Suaugusiems.lt
 

 
Komentarai
Naujas komentaras