Didžiausia moterų baimė – didelė sėdynė

 
8 komentarai
Pasirodo, didžiausia dailiosios lyties atstovių baimė – didelis užpakalis!

Tačiau kodėl tuomet moterys dažnai klausia: ar taip apsirengus mano sėdynė neatrodo didelė?

Atlikto tyrimo metu buvo įvardinta labai paprasta priežastis: dėl anatominio sudėjimo „pilno“ vaizdo pamatyti neįmanoma, o įsitikinti, kad nereikia nerimauti – privalu!

Tyrime dalyvavo 1800  moterų ir daugiau nei pusė jų teigė, jog iš tiesų užpakalis yra daug svarbesnis už krūtinę ar pilvą!

„Atkreipkite dėmesį: dažniausiai matuodamasi naujas kelnes moteris labiausiai žvalgosi į savo sėdmenis: visaip sukiojasi, bando įvertinti tai, ką mato ir galų gale paklausia patarimo“,- šypsodamasis apie tyrimo praktiškąją pusę pasakoja mados ekspertas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Gerai jau cia nuomone parase !!! Ir as pritarciau, kad Tikri vyrai nesunys ir ant kaulu nepuola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Beje Mergina ar moteris turinti maza uzpakaliuka tikrai nesugebes jo taip "Pavizginti" kaip turinti ji didesni. Kodel tikrai daugeliui moteru norisi turet "braziliska" uzpakaliuka?????????? Ogi todel,kad jis buna nors ir ne mazas, bet stangrus-riestas. Tai tik darkarta irodo kad nesvarbu kad jis didelis svarbu grazus ir kad yra !!!!!!!!!!!! P.S. Svarbiausia manau, kad visuma butu proporcinga tada viskas O.K. Zavios Musu Lietuvaites visos, galime Jomis tikrai Didziuotis............. :)))))
na jau uzpakaliukas turi buti o ne kauku viniotinis :)
o man rupi ,kad subine nebutu per maza ,norisi didesnes :-) hehehe
Mes ne sunys, kad ant kaulu miegotume :)))))
Nesvarbu koks bebutu lyties atstovas, jis turi siektiek save priziureti.
O man kaip tik didelis užpakaliukas daug gražiaus atrodo ir drabužiai daug gražiau gula, nei ant plokščio... Užpakaliukas turi būti, juk tai taip moteriška, yra už ko sugriebti :) aišku, nekalbu apie juodaodžių užpakaliukus, ten jau laabai dideli... galima stiklinę padėti :)
jei riestas uzpakaliukas ir dydeli papai, normalios kojos ir pilvas kudas. tada jau skraidai is laimes.. o jei stora tai ir sikna dydele rinkem bus..
didele sedyne ir rinkes ant pilvo ;)
Naujas komentaras