Dildo: viskas, ką reikia apie jį žinoti

tiny-dildos-tantus-bad-dragon-fun-factory.jpg
 
Sekso reikmenų industrija, kaip ir bet kuri kita, kartas nuo karto gali pasiūlyti daug įvairių naujovių. Na, o viena iš jų yra dildo. Jei dar neteko su tuo susidurti, tačiau jau seniai svarstote, kaip ir kuo reikėtų paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, tokiu atveju šis įrankis jums tiks kuo puikiausiai. Na, o viskas, ką reikia apie jį žinoti, pateikiama šiame straipsnyje.

Visų pirma, reikia išsiaiškinti, ką apskritai reiškia šis įmantrus pavadinimas. Kalbant paprasčiau, reikia pasakyti, jog taip yra vadinamas falo imitatorius, kurio paskirtis – sukelti vaginalinę ar analinę stimuliaciją. Reikia pastebėti, jog tai vadinamų falo imitatorių pasirinkimas yra labai platus, tačiau bene patys paklausiausi yra tie, kurių ilgis siekia 18 – 20 cm, o  plotis – 3 – 4 cm.
Na,  o dabar – pats metas pakalbėti apie tai, iš ko  yra pagaminti šiek sekso žaisliukai. Reikia pastebėti, jog  medžiagų, iš kurių jie ir yra gaminami, yra ne viena. Šie gaminiai gali būti plastikiniai, stikliniai ar silikoniniai. Trumpai patarsime kiekvieną iš jų.

Plastikiniai falo imitatoriai yra lengvai naudojami, palyginti nebrangūs, o taip pat – ilgai tarnauja. To negalima pasakyti apie iš stiklo pagamintus falo imitatorius – jie gerokai brangesni, naudoti juos yra šiek tiek sudėtingiau, o netyčia nukritęs ant žemės gali sudužti ar būti pažeistas ir tapti nebetinkamu naudoti. Kita vertus, būtina pasakyti, jog iš stiklo pagaminti falo imitatoriai atrodo kur kas dekoratyviau, prašmatniau. Rinkoje  yra nemažai ir iš silikono pagamintų falo imitatorių. Kuo ypatinga ši prekė? Reikia  pastebėti, jog iš pirmo žvilgsnio tokie falo imitatoriai nelabai kuo skiriasi nuo tų, kurie yra pagaminti iš plastiko, maža to, jų ir kainos yra panašios. Vienintelis skirtumas, kurį galima pasakyti apie plastikinius bei silikoninius falo imitatorius yra tas, jog pastaruosius naudoti yra dar paprasčiau. Beje, reikia paminėti ir tai, jog bet kuris iš šių falo imitatorių gali būti dekoruotas metalinėmis detalėmis. 

Nuo ko priklauso šios prekės kaina? Reikia pabrėžti, jog yra nemažai veiksnių, lemiančių galutinę gaminio kainą. Vienas svarbiausių veiksnių yra medžiaga, iš kurios ir pagamintas šis gaminys. Kaip jau ir buvo minėta, brangiausio yra iš stiklo pagaminti falo imitatoriai. Dar vienas,  taip pat ne ką mažiau svarbus rodiklis, yra  gamintojas. Šiuo metu yra daug gamintojų, kurie gamina štai tokio pobūdžio prekes,  o gamintojo žinomumas yra viena svarbiausių veiksnių, turinčių įtakos galutinei gaminio kainai – kuo gamintojo vardas yra žinomesnis, tuo daugiau teks mokėti už gaminį. Maža to, reikia priminti, jog bet kuriuo atveju šio gaminio kainą gali padidinti ir papildoma priemonė – šiuo atveju antibakterinis valiklis. Taigi, jei nusprendėte įsigyti falo imitatorių, būtinai įsigykite  ir profesionalų antibakterinį valiklį – jis garantuos nepriekaištingą švarą. Tokį valiklį galite įsigyti bet kurioje specializuotoje sekso reikmenų parduotuvėje

Pabaigai – trumpai apie tai, kur galima įsigyti šių sekso reikmenų. Jų rasite tiek įprastose, tiek internetinėse sekso prekių parduotuvėse. Vis dėlto, yra vienas labai svarus argumentas, dėl ko tokia prekė turėtų būti perkama ne įprastoje, o internetinėje parduotuvėje. Atsakymas labai paprastas – įprastos sekso reikmenų parduotuvės eksponuoja tik tas prekes, kurias turi esamu momentu, todėl nieko keista, kodėl  labai dažnai  tiesiog negalima įsigyti vienos ar kitos prekės – jos tiesiog nėra, tuo tarpu internetinės sekso reikmenų parduotuvės turi didelį pranašumą šiuo klausimu – jos taip pat neturi labai plataus prekių asortimento, tačiau jūsų pageidaujamą  įsigyti prekę gali užsakyti iš gamintojo. Taigi, jei užsukę į internetinę sekso reikmenų parduotuvę nerasite to, ko ieškote, pavyzdžiui, krištolo skaidrumo dildo,  nepraleiskite progos informuoti įmonės kolektyvą apie tai, kad  pageidaujate, jog ši prekė būtų jums užsakyta. Maža to, yra ir daugiau priežasčių, kodėl  šias prekes yra verta pirkti internetu – jos pristatomos į namus, o kainos – patrauklesnės. Vis dėlto jei nusprendėte įsigyti šią prekę, nesvarbu, kokį variantą pasirinksite – pirksite įprastoje ar internetinėje parduotuvėje, svarbu, kad dildo būtų kokybiškas bei originalus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras