Drabužius nusimes pilotai ar stiuardesės?

 
1 komentaras
Pigių avialinijų bendrovė „Ryanair“ buvo apšaukta seksizmu. Toks šurmulys kilo dėl kasmet kompanijos leidžiamo seksualaus kalendoriaus. Moterys buvo nepatenkintos, kad jame spausdinamos tik apsinuoginusių silpnosios lyties atstovių fotografijos – pasigesta seksualių vyrų.

Skrydžius Europoje organizuojanti bendrovė šiemet nutarė patenkinti visų keleivių norus ir savo internetiniame puslapyje paskelbė apklausą dėl kitų metų kalendoriaus temos. Seksualios stiuardesės, seksualūs pilotai, seksualūs lėktuvų keleiviai ar rūkstantis Eyjafjalajokutlio ugnikalnis? Interneto lankytojai turės galimybę patys išsirinkti, kokius vaizdus iš pasiūlytųjų labiausiai norėtų matyti ant savo sienos 2011 metais. 

Šių metų kalendorius už 10 eurų (maždaug 35 Lt) keleiviai gali įsigyti lėktuve skrydžio metu arba užsisakyti internetu. Visos surinktos lėšos bus skiriamos Didžiosios Britanijos vaikams su negalia bei jų šeimoms paremti. Praėjusių metų pabaigoje išleista 11 tūkst. 2010 metų kalendoriaus kopijų, todėl bendrovės atstovai tikisi, kad labdarai galės skirti 110 tūkst. eurų (maždaug 385 tūkst. Lt).

Nuotraukos 2010 metų kalendoriui (nuotr.) buvo fotografuojamos pernai metų rugsėjį „Ryanair“ bazėje Alikantėje (Ispanija). Norą dalyvauti savanoriškoje fotosesijoje pareiškė net penktadalis visų bendrovės įgulos narių. Beje, fotografuoti savus darbuotojus ir yra pagrindinė šio skrydžių bendrovės produkto esmė.

Pirmasis seksualus „Ryanair“ kalendorius pasirodė 2008 metais. Nuo to laiko labdarai skirta 300 tūkst. eurų (daugiau nei 1 mln. Lt).

Grytė Ivanauskaitė, Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
kaip tik neseniai skridau su šitom avialinijom ir jokių kalendorių lėktuve niekas nepardavinėjo
Naujas komentaras