Draugiškas seksas

bossy-800x400.jpg
 
4 komentarai
Mes vis mažiau laiko skiriame antrosios pusės paieškoms, o požiūris į seksą visiškai supaprastėjo, tad nenuostabu, kad tema „daryti tai“ įgauna vis kitą prasmę.

Holivudinių komedijų dėka, atrodo, kad draugiškas seksas tampa ne tik saugi avantiūra, bet ir savotiška panacėja vienatvei ir išsigelbėjimas nuo dvasinių problemų. Bet ar tai iš tikrųjų tiesa?

Draugiško sekso scenarijai gyvenime gali vystytis visai kitomis kryptimis.

1 scenarijus: Atsitiktinis atvejis

Tokios istorijos atomazga toli gražu ne visuomet baigiasi audringu pratęsimu. Viskas prasideda padoriai. Ir jūsų draugystė net nenutuokia, kas jos laukia. Vieną gražią dieną (tiksliau, vakarą) jos laukia uždraustas vaisius.

Vakaras. Šilta draugiška atmosfera savaime pereina į lengvą pasilinksminimą, intrigos veliasi pokalbiuose ir asmeninės zonos po truputį nusitrina – viskas persirita į intymų atvirumą, kas skatina ir rankų prisilietimus, ir suprantantį žvilgsnį. Tuomet netikėtas bučinys ir... staiga viskas apvirsta: nuo šio vakaro draugai virsta nepaprastais draugais!

O ką daryti ryte? Apsimesti, kad nieko nebuvo? Bėgti? Tuoktis? O gal savaime keliai išsiskirs?

Seksas tarp labai gerų draugų – dar nereiškia draugystės pabaigos, lygiai taip pat, kaip ir nereiškia, kad prasidės kažkoks naujas ir svarbus gyvenimo etapas. Todėl tokioje situacijoje patariama iškart sudėlioti visus taškus ant „i“: kad niekas neprisigalvotų iliuzijų, nesusipainiotų jausmuose ir netrukdytų tolimesniam bendravimui. Kaip visa tai padaryti? Paverskite viską juokais!

2 scenarijus: Seniai pasibaigę reikalai

Kai kurie žmonės net ir po išsiskyrimo sugeba išlaikyti labai šiltus santykius vienas kitam. Tokius šiltus, kad net ir buvę partneriai sugeba karts nuo karto užsiimti seksu. Kai kas dėl to, kad paįvairinti savo vienatvę, kai kas – dėl fiziologinio potraukio, o kai kas bando taip atstatyti tai, kas buvo. Toks scenarijus, kaip taisyklė, 95 proc. neužsibaigia niekuo geru, kadangi ir taip aišku, kad toks kūnų judėjimas užtęsia tai, kas jau seniai turėjo būti pasibaigę.

Jei jūs esate visiškai įsitikinę, kad jums nepakeliui, tai nereiškia, kad ir antroji puselė mano tą patį. Gali būti, kai kas iš jūsų vis dar tikisi susieiti ir atnaujinti užgesusius jausmus. Tačiau vien tik seksas – blogas pagrindas šeimyninio lizdo sukimui. Nukirsti įsisenėjusius santykius reikia aštriai, vienu kirčiu, o ne braukyti per rišančias sijas su atbukusiu peiliu.

3 scenarijus: Draugai dėl sekso

Tokiuose santykiuose pirmauja seksas. Jokių sentimentų, jokių užuominų, jokių artimų ar net draugiškų santykių. Čia karaliauja išskaičiavimas. Dažniausiai šiuo scenarijumi naudojasi merginos, kurios nebesitiki sutikti savo svajonių vyro, ir nusiteikusios turėti bent vyrą, kuris jas patenkintų. Tokie pseudodraugai nešvenčia švenčių, nesusitinka su vienas kito tėvais, o draugystė labai greitai subyra, kai kuris vienas susiranda savo antrąją pusę.

Iš vienos pusės tokia draugystė atrodo kaip cinizmo pavyzdys. Ir tokio scenarijaus pabaigoje, vargu, ar būna „happy-end“. Sekso draugystės pavojus yra tas, kad vienas iš meilužių gali po truputį įsimylėti kitą. Tad patarimas būtų vienas – gerai pagalvokite apie tai, ar tikrai vertas vakaras žvakių. Juk po to galima stipriai apdegti!

4 scenarijus: Mes geri draugai, ir dar miegame kartu

Kai seksas suriša jaunus žmones, kurie dar nėra pasirengę rimtiems santykiams, arba jiems katastrofiškai nesiseka, arba jie bėga nuo įsipareigojimų, ir tuo pačiu juos gąsdina atsitiktiniai santykiai. Šio scenarijaus atveju toks ryšys gali veikti ir teigiamai, ir neigiamai. Juk rezultatas gali būti nenusakomas. Arba draugiški santykiai peraugs į romantinius - meilės, arba kažkas iš dviejų žaidimą nutrauks, kai horizonte pasimatys tikroji meilė.

Pavojingas žaidimas, vis dėl to, draugiškas seksas. Yra rizika, kad vienas iš žaidžiančiųjų ims ir įsimylės. Gerai, jei tai padarys abu vienu metu. O jeigu ne? O jeigu tik vienas paliks šiltą guolį? Tuomet draugiška intriga gali pavirsti tikra kankyne, kuri neapleis abiejų. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
pritariu karlsonui gali priprasti , prisigalvoti , pergalvoti milijonus kartu, o tada jau nekas
5 scenarijus ir nuostabu ir nelabai. kad viskas nenueitu i blogaja puse reiktu pasinaudoti pirmojo scenarijaus patarimu, sudeti visus atskus ant i , ale neatip lengva ..
Visada išlieka rizika.
5 scenarijus:eko bio arba tiesiog ežiukų seksas tarp dviejų sveiko gyvenimo būdo entuziastų,ekstrogenų ir hormonų idealiam lygiui palaikyti.Bet ir čia tyko pavojai gali priprasti ir poto nebesusireguliuoti...
Naujas komentaras