Draugių išsiskyrimas prilygsta meilės kančioms

 
4 komentarai
Pasirodo, santykių nutraukimas su geriausiu draugu prilygsta išsiskyrimo su antrąja puse skausmui,- sako ekspertai.

Moterys su savo geriausiomis draugėmis linkę dalintis visais išgyvenimais, diskutuoti apie tai, apie ką partneriui nedrįsta prabilti. Taigi, kai iki širdies gelmių jus pažįstantis asmuo atsuka nugarą, kai santykiai nutrūksta – širdis lieka tikrai sužeista.

„Moterų draugystė gali būti labai artima, tad nutrūkus santykiams kenčiama ne mažiau nei po išsiskyrimo su mylimu vyru“,- sako psichologė Irene S. Levine.

„Taip pat, moterys dažnai draugystę supranta kaip vieną savivertės rodiklių, tad nutrūkus santykiams su drauge jos ne tik lieka įskaudintos, bet taip pat jaučiasi nevykusios, nesugebančios išlaikyti ar puoselėti šiltų santykių“,- teigia psichologė.

Kaip bebūtų, jei jau taip atsitinka, kaip su tuo susidoroti?

„Visų pirma, skirkite sau laiko, gerai apgalvokite susiklosčiusią situaciją, nepulkite reikšti pykčio ar liūdesio. Paklauskite savęs, ar verta stengtis išsaugoti draugystę, ar verčiau gyventi toliau?“

Svarbiausia, nebūkite principingos, jei esate kaltos – atsiprašykite, nemanykite, jog puikiai žinote kito žmogaus motyvus ar mintis, kalbėkitės.

Jei vis dėl to santykiai galutinai nutrūko, stenkitės būti užsiėmę, nesielvartauti, neleiskite tam žlugdyti jūsų pasitikėjimo savimi. Laikui bėgant pastebėsite, jog „tarpai“ pradeda užsipildyti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
SAUNUS STRAIPSNIS,,HAHAA
Tikros draugės - amžinai, dalinasi ir vyrais. Gi kai be proto myli, nieko negaila;)
moterys negali but draugemis, anksciau ar veliau tavo drauge permiegos su tavo vyru :D
tikra tiesa;)
Naujas komentaras